Перший сезон Футзальної шкільної ліги України завершено

futsal_school_final_newsУпродовж двох днів, 16 та 17 травня, у столичному спорткомплексі КНУ ім. Тараса Шевченка змагалися вісім кращих дитячих команд (6-ті класи шкіл) — з Івано-Франківська, Луцька, Хмельницького, Вінниці, Києва, Житомира, Чернігова та Херсона.

Квінтесенцією турніру став «золотий» фінал, де за чемпіонське звання билися команда житомирської школи №14 та загально-освітньої школи №18 з Івано-Франківська. Основний час завершився внічию 1:1, тож долю чемпіонського кубка вирішила серія пенальті. Шестиметрові удари вдало виконали житомирські школяри, які і вибороли золоті медалі першої в історії Шкільної футзальної ліги України! Бронзу отримала команда вінницької школи №31, яка у матчі за третє місце розгромила команду київського ліцею №51.

 Купа подарунків від компанії «Спортмастер» та Асоціації спортивної індустрії України, які підтримали цей проект, прикрасили церемонію нагородження. А поважні гості – заступник Міністра молоді та спорту України Микола Даневич, перший заступник голови комітету фізвиховання та спорту Міністерства освіти і науки України Володимир Авраменко та виконавчий директор Асоціації спортивної індустрії України Георгій Копилов разом з президентом Асоціації футзалу України Сергієм Владико нагородили всіх без винятку учасників змагань, призерів та чемпіонів, а також кожного вихователя та директора школи, що брали участь у Всеукраїнському фіналі.

Були і індивідуальні призи: в номінації найкращий бомбардир переміг Микола Миронюк з Луцька, найкращим захисником визнано Романа Гірко з Вінниці. Найкращий воротар — Іван Могілевець з Чернігова, а найкращий гравець турніру – Максим Хлань з Житомира. Приз найкращому тренеру отримав вихователь івано-франківської школи №18 Петро Липецький.

Перша в історії Шкільна футзальна ліга України вже увійшла в історію, а плани наступного сезону – розширити змагання на інші вікові групи!

Лев Галушко, futsal.com.ua    

{social}

{iarelatednews articleid=»1975,1970,1968″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *