Перипетії на ЧУ-2016 з кільцевих гонок

autosport_ukrchamp-2016Фінал Чемпіонату України з кільцевих гонок перевершив всі очікування, подарувавши вболівальникам справжню спортивну драму.

Драматичним сюжетом запам’ятаються події в класі «У 1600». Шоста перемога в сезоні дозволила Валерію Шевельову заробити максимум очок за цей уїк-енд, що вилилося в перший рядок національної першості. Руслана Сєрова в ці вихідні чекали поломка і сходження на останньому повороті передостаннього кола, і, як наслідок, тільки друге місце в сезоні. Третім у цьому році став Сергій Бабак, який завершив фінальний етап на «бронзовій» позиції.

У категорії «GT Open» після п’яти етапів впевнено лідирував чинний чемпіон України Андрій Євтушенко. Здавалося б, проблеми з електронікою на боліді Андрія на старті етапу повинні були поставити хрест на чемпіонських амбіціях, однак Євтушенко впорався з труднощами і все ж таки оформив достроково титул. Валерій Жовтоног теж пережив проблеми з машиною, але втримався на другій сходинці. Владислав Гордов замкнув чільну трійку пілотів в категорії, набравши достатню кількість очок, щоб обійти своїх найближчих суперників.

У категорії «ВАЗ 2108» доля титулу була вирішена ще до старту цієї гонки. Достроково переможцем в класі став Ілля Замула, який вирішив не стартувати в минулий уїк-енд, надавши можливість опонентам розбиратися між собою за інші «призові» кубки. Але в підсумку щільної боротьби тут не вийшло. Вікторія Зосим, яка займала до цього «срібну» позицію в році, не тільки втретє поспіль завоювала поул, а й впевнено була першою в гонці, «попутно» встановивши найшвидший час на колі. Другим на етапі фінішував Андрій Гайдамаченко, який і став «бронзовим» призером серії.

В кінці жовтня на учасників кільцевих гонок ще чекає розіграш Кубка України-2016.

Раніше ми писали про переможців та призерів цьогорічної першості країни з картингу, а також як завершився ЧУ-2016 з авторалі.