Підкорення українцями ЧС-2017 з класичного жиму лежачи

powerlifting_wc-2017_zhym-lezhachy_ukr

Найрезультативнішими стали наші жінки: в них – чотири індивідуальні відзнаки та друге командне місце. Срібло виборола Тетяна Білоусова в категорії понад 84 кг зі 132,5 кг при виконанні жиму лежачи. Ще тричі представниці України піднімалися на третю сходинку призового подіуму: Ганна Кадацька – в 52 кг (90 кг у вправі), Ксенія Прохорова – в 63 кг (90 кг), Інна Оробець – у понад 84 кг (122,5 кг).

Потужно представили Україну і наші хлопці-юніори. Переможцями світового форуму стали Володимир Цатурян і Дмитро Вовк. Перший виграв 74 кг з підходом у 185 кг, другий став чемпіоном у 120 кг із «вдалими» 225 кг. Бронзовим призером турніру-2017 є Василь Діус у вазі до 120 кг (170 кг).

А ось серед юніорок в медалях відзначилася лише Ірина Шкарапута. Вона посіла третє місце у ваговій категорії до 52 кг з підходом на 77,5 кг.

У чоловічій частині ЧС українці вибороли одну бронзу, яку здобув Ігор Гаращенко у «легких» 59 кг (150 кг). Близьким до нагород був Андрій Кримов, який став четвертим у 93 кг (215 кг).

На рахунку юнацької команди «синьо-жовтих» два золота. В турнірі юнаків Ростислав Кініщук виграв категорію до 53 кг, реалізувавши підйом на 90 кг. А в змаганнях дівчат перемога в 52 кг дісталася Ользі-Вероніці Курнат, в якої зафіксували 65 кг.

Проявити себе вдалося й нашим майстрам-ветеранам. Чемпіонами планети в класичному жимі лежачи стали В’ячеслав Петров і Наталія Ясенецька. Петров виконав підход на 212,5 кг, що дозволило йому здобути золото в 120 кг, а Ясенецька при власній вазі до 47 кг зафіксувала 60 кг. Також на нашому рахунку срібло Олександра Чернишова у 66 кг (142,5 кг).

Додамо, на нещодавньому Чемпіонаті Європи з класичного пауерліфтингу збірна України виграла 15 нагород.

Також варто нагадати про соціальну ініціативу Спортивного комітету України для ветеранів АТО, яка нещодавно стартувала в Краматорську і в рамках якої пройшло відкрите тренування з чемпіоном та рекордсменом планети в пауерліфтингу Олексієм Бичковим.

Довідка. Класичний жим лежачи – одна з трьох вправ у пауерліфтингу. При виконанні цієї вправи у вихідному положенні штанга утримується на витягнутих руках над грудьми, потім штанга опускається на груди і вижимається знову вгору на витягнуті руки. Є й альтернативний варіант: штанга в початковій позиції знаходиться на упорах, обмежувачах рами на висоті грудей, і потім вижимається з цього положення на витягнуті руки і знову опускається на упори.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *