Підкорювачі ралі «Завірюха»

 rally_zaviryucha-2017Минулого уїк-енду в Дніпрі відкрили автомобільний сезон проведенням першого етапу Трофею ФАУ з ралі на серійних автомобілях. По-справжньому зимова гонка має відповідну назву – ралі «Завірюха». Викликів від господарів не побоялися 40 екіпажів, з яких 11 виступали в спортивних класах на спеціально підготовлених ралійних авто. Протягом двох змагальних днів учасники ралі «Завірюха» подолали 45 кілометрів крижаної траси, більшість яких припала на швидкісні спецділянки

В абсолютному заліку класу SC Open екіпаж Володимир Гарькавий/Олександр Рогочий першим пройшов всі сім спецділянок за 29 хвилин 50.7 секунди. Другий результат продемонстрували Сергій Потійко/Іван Мішин, які програли переможцям рівно п’ять секунд. Трійку замкнули Роман Маслюк/Сергій Вовк, вони відстали від другого місця на 31 секунду.

В індивідуальному заліку кожного окремого класу перші місця закріплено за наступними екіпажами: 1600 – Олександр Гузенко/Юлія Єфимова, 2000 – Ігор та Алла Нечипоруки, 2 WD – Юрій Заговора/Олександр Пронченко, 4WD – Сергій і Олеся Пономаренки, SP 2 WD – В’ячеслав Тімаков/Богдан Старушенко, SC Open – Володимир Гарькавий/Олександр Рогочий.

У командному заліку першість етапу виграли представники «ХАДО-Моторспорт». Залікові очки до командної скарбнички поклали Максим Коробов/Андрій Боровий (4-е місце в класі «1600»), Сергій та Анастасія  Івченки (бронза в SP 2 WD) і Микита з Іллею Черняєви (шості в 4 WD).

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *