Підсумки ЧС-2016 зі стандарту в Данії

 dancesport_wc-2016_dania У листопаді датське місто Орхус приймало Чемпіонат світу 2016 року з танцювального спорту в стандартній програмі. Змагання тривали два дні, розіграш нагород відбувався серед професіоналів та дорослих.

У турнірі професіональних пар виступали два наших дуети зі Львова – Руслан Полуситок/Наталія Масло та Андрій Турків/Алла Явдошик. Серед 74 пар, які представляли 43 країни, українці посіли 26 і 27 місце відповідно, зупинившись за крок до виходу в чвертьфінал ЧС. Чемпіонами стали данці Емануель Валері/Танія Келет.

На турнірі дорослих перше коло змагань подолали Роман Редзюк/Єлизавета Басюк. Київська пара розділила 34-35 місце з іспанським дуетом. Переможцями тут стали росіяни Дмитрій Жарков/Ольга Кулікова.

Окрім участі на ЧС, Роман Редзюк та Єлизавета Басюк виступили на міжнародному турнірі WDSF «Danish International Dance Festival 2016». На цій події українська пара змогла пройти до 1/4 стадії, замкнувши топ-20 кращих пар турніру.

Нагадаємо, що минулого місяця українці Роман Гербей/Оксана Лук’яненко посіли друге місце на Кубку Європи-2016 з латиноамериканської програми.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *