Підсумки ЧУ-2016 з гирьового спорту

kettlebell_grom_tanjaНещодавно у Херсоні відбувся розіграш нагород 31-го Чемпіонату України з гирьового спорту. Змагання проходили у різних вікових групах: серед чоловіків, жінок, юніорів, юніорок і ветеранів.

У чоловічому турнірі змагалися у сумі двоборства, тоді як жіноча половина – у ривку. Чемпіонами України 2016 року стали Тетяна Гром (на фото) і Станіслав Неглазов (обидва – 60 кг), Петро Ілик (65 кг), Марія Лук’янцева та Максим Гладкочуб (обидва – 70 кг), Любов Черепаха-Волкова (+70 кг), Валентин Хмільовий (75 кг), Євген Душкевич (80 кг), Олександр Ткач (90 кг), Михайло Давиденко (+90 кг).

Варто виокремити, що в особистому заліку найкращий результат показала Любов Черепаха-Волкова з Запоріжжя – 258 підйомів ривком гирі в 16 кг. Також не обійшлося без оновлення національних рекордів. Так, серед ветеранів вікової групи 55-59 років Роман Михальчук з Прикарпаття набрав 353 підйоми у сумі двоборства, виступаючи у вазі до 75 кг.

За підсумками трьох змагальних днів у командному заліку перше місце здобули спортсмени Запорізької області. На другому місці – команда Одещини. Топ-3 замкнули представники Кіровоградщини.

Загалом у Чемпіонату України-2016 взяли участь 158 спортсменів із 20 регіонів України.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *