Підсумки ЧУ-2016 з веслування на човнах «Дракон»

dragonboat_ukrchamp_2016Нещодавно Київ приймав чемпіонат України з веслування на човнах «Дракон», в якому взяли участь понад 900 веслярів з усієї країни. Боротьбу за нагороди в різних вікових групах та дистанціях вели представники 32 команд.

Непереможним серед дорослих на 200 м та 500 м був клуб зі Львову «Отаман». Спортсмени цього колективу виграли обидва класи – відкритий і змішаний – на обох дистанціях.

В юнацько-юніорській програмі на двох коротких відстанях беззаперечним лідером була дитяча юнацько-спортивна школа Києва. Як і «Отаман» у дорослих, ДЮСШ першою подолала всі заїзди в двох класах і в юніорах, і в юнаках.

У заїздах на 2000 м відкритий клас виграли веслярі команди «Драгонком» з Полтавської області, випередивши найближчих суперників більш ніж на 2 секунди. У змаганнях зі змішаного класу на 2 км дніпровське «Динамо» реактивно пройшло дистанцію, заробивши собі перевагу понад 10 секунд.

Наступними змаганнями з веслування на човнах «Дракон» стане всеукраїнський турнір «Кубок Лева», який прийматиме Львів 22-23 липня.  

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *