Підсумки ЧЄ-2016 з універсального бою

universal_fight_eurochamp2016У Чорноморську (колишній Іллічівець) завершився чемпіонат Європи 2016 року з універсального бою. На турнірі змагалися юніори (18-20 років) і дорослі. Програма виступу складалася з двох частин: подолання смуги перешкод, метання ножа і стрільба з пневматичної зброї, а наостанок два раунди в рингу.

Командну першість Старого Світу виграла «синьо-жовта» збірна. Господарі змагань провели старт без шансів для суперників. Загальний здобуток нашої команди – 55 відзнак, з яких 24 золота. Другу сходинку в командному заліку посіли представники Азербайджану. Топ-3 замкнули спортсмени Молдови.

У молодіжному турнірі також перші дві сходинки за Україною і Азербайджаном. Наша молодь виграла змагання з 43 відзнаками, з них 20 найвищого ґатунку. Гості з Азербайджану – срібні призери. Литовські юніори були третіми.

Загалом в Україну на континентальну першість приїхали представники 13 країн. Окрім вищезазначених, також виступали бійці з Білорусі, Болгарії, Естонії, Латвії, Польщі, Румунії, Словаччини, Туреччини, Чехії та Чорногорії.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *