Підсумки КУ-2016 з традиційного ушу

 wushu_upofukr-2016_frontМинулого тижня у Львові розіграли нагороди фіналу Кубку України з ушу таолу (комплекси) 2016 року. Примітно, що вдруге поспіль кубкові національні змагання довірили провести Львівській федерації ушу. Протягом трьох турнірних днів 385 найсильніших ушуїстів визначали кращих у різних вікових категоріях.

За підсумками змагань володарями кубків з традиційного ушу є три команди. Збірна Київської області була найрезультативнішою, тому стала чемпіоном серед 14 областей України, які відправили своїх представників на турнір. Друге місце посіла команда міста Запоріжжя. Топ-3 збірних замкнула Львівська область.

Зазначимо, що Кубок України з ушу (розділ таолу) є основним етапом відбору спортсменів до складу національної команди на 2017 рік.

Раніше ми писали, що наші спортсмени виграли срібло на першому Кубку світу з ушу таолу. Історичну нагороду українці виграли в командних змаганнях з дуйлянь, пропустивши попереду себе лише китайців.

Додамо, що на цьогорічних Всеукраїнських іграх єдиноборств ушу було представлено саме таолу. Красу розділу демонстрували три дівчини з використанням різного виду зброї.

Довідка. Ушу – вид спорту, створений на основі традиційних китайських бойових мистецтв, який включає в себе повноконтактні поєдинки (саньда) та хореографічні показові виступи (таолу). Таолу – послідовність рухів, бій з тінню, який оцінюється нарахування очок за виконання прийомів. Форми таолу передбачають базові позиції та рухи: стійки, утримання рівноваги, удари руками та ногами, стрибки, підсічки та кидки. Спортсмени виконують набір елементів зі зброєю або без використання зброї. На сьогоднішній день спортсмени все більше тренуються у повітряних елементах, таких як удари ногами і стрибки з обертанням на 540 та 720 градусів (півтора та два оберти), з метою ускладнення та більшої показовості їхніх формальних вправ.

Прес-служба Спортивного комітету України

 wushu_upofukr-2016_referees

 wushu_upofukr-2016_panorama

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *