Підсумки Кубку FAU з хард-ендуро

hard_enduro_2016На Харківщині наприкінці серпня пройшов третій і останній етап Кубку Автомобільної федерації України з хард-ендуро на квадроциклах. Традиційно гонки були розділені на класи – ATV, UTV, AUTO. А в кожній категорії можна було обрати «глибину» – Hard чи Light. Однак в цьому році організатори запропонували учасникам ще нову трасу по «дорогах», «болотах» і «багні». Проте охочих не лякали труднощі, досить багато автомобілістів зголосилися протестувати себе й техніку на міцність в традиційно дуже важких дорожніх умовах.

На останньому етапі адреналіну було багато, але гострої боротьби за нагороди не вийшло. У кожній категорії хтось один захоплював лідерство і впевнено тримався попереду всіх.

У змаганнях ATV-Light переміг Олександр Фоменко. У цьому ж технічному класі, але в Hard, найкращим став Ярослав Товстик.

В UTV у легшій «глибині» першим на фініш прийшов екіпаж у складі Олексія Овчарова/Михайла Світличного. У «важкій артилерії» сильнішими виявилися Андрій Панишев/Денис Халаїмов.

Auto-Light першими подолали Денис Чалапко з Артемом Артеменком, тоді як Іван і Владислав Позняки відзначилися в Auto-Hard.

У командному турнірі першість здобула «САN-AM Racing Team».

Додамо, вперше всеукраїнські змагання для квадроциклів з хард-ендуро провели в 2013 році. Їхня суть полягає в тому, що учасникам необхідно за відведений організаторами час (5 годин) подолати максимальну кількість кіл по багну та болоті.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *