Підсумки «Dnipropetrovsk Mayor`s Cup»

dmc_tancyЩороку в Україні проводиться декілька змагань з танцювального спорту найвищого світового рівня. Серед них і змагання в Дніпропетровську, що вже стали традиційними і обов`язковими не тільки для спортсменів з України, а й багатьох країн Європи.

З кожним роком підвищується рівень організації самого заходу  та зростає як спортивна майстерність учасників змагань, так і їх кількість. Цього року у змаганнях взяли участь близько 1800 спортсменів з  таких країн як Азербайджан, Албанія, Білорусь, Болгарія, Великобританія,  Вірменія, Данія, Естонія, Ізраїль, Італія, Латвія, Литва, Молдова, Німеччина, Польща,Росія, Румунія, Словаччина та Словенія. 

Варто відзначити, що вперше в Україні, в рамках турніру «Dnipropetrovsk Mayor`s Cup» були проведені змагання рейтингової категорії Всесвітньої федерації танцювального спорту статусу World Open як в європейській, так і в латиноамериканській програмах. За підсумками змагань, спортивним директором WDSF в категоріях World Open був призначений коефіцієнт 1,9. Що є досить високим показником, адже середня величина коефіцієнтів WDSF за останній рік складає 1,4.

Переможцями  в категоріях World Open cтали:

В латиноамериканській програмі:

З 67 пар, 19 країн посіли спортсмени:
1 місце: Артем Лазарев — Катерина Ісакович ( м. Сімферополь)

2 місце: Miha Vodicar — Nadiya Bychkova (Словенія)

3 місце: Anton Aldaev — Natalia Polukhina (Росія)

В європейській (стандартній) програмі:

З 52 пар, 17 країн посіли спортсмени:

1 місце: Юрій Петров — Яна Кожухарь ( м. Сімферополь)

2 місце: Artem Bronnikov — Daria Grishko (Росія)

3 місце: Володимир Лятов — Вероніка Мишко ( м. Ужгород )

Також під час проведення «Dnipropetrovsk Mayor`s Cup» відбулася низка офіційних змагань.

Чемпіонами України серед Ювеналів І (стандарт) стала пара з Ялти Тетяна Бікеєва — Олег Фалін.

Двічі чемпіонами України цими вихідними стала пара з Сімферополя Віктор і Валерія Клочковичi, судді визнали їх кращими у змаганнях Чемпіонатів України серед Сеньйорів в латиноамериканській та європейській програмах.

Киян порадували дві пари — Марко Щербак – Анастасія Демьяненко, що з 23 пар, які представляли 11 регіонів, вибороли Кубок України у змаганнях серед юніорів І (10 танців), а також Микола Рубіс – Таїсія Шульга, що з 23 пар, які представляли 14 регіонів, вибороли Кубок України у змаганнях серед ювеналів ІІ (латина.)

Підсумовуючи  турнір, слід відзначити колосальну роботу команди організаторів змагання, яка з року в рік підтверджує високий рівень свого професіоналізму та підкреслює авторитет нашої держави як країни з багатими танцювальними традиціями.

{social}

{iarelatednews articleid=»1320,1308,1268″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *