Підсумки першого офіційного ЧУ з льодолазіння

 ice-climbing_ukrchamp-2017Цими вихідними в Харкові пройшов Чемпіонат України з льодолазіння. І що важливо, як зазначають у Федерації альпінізму та льодолазіння, це була перша офіційна національна першість з даного виду спорту. Змагання проходили в особистому та командному заліку в дисциплінах «складність», «швидкість» і «багатоборство».

В індивідуальному турнірі в складності переможцями стали представники Харкова – Євгенія Білецька та Роман Котляр. Срібло вибороли одесити Ольга Гуз і Володимир Кайдаш. Трійку найсильніших замкнули Дар’я Коварж і Кирило Сафонов, які, як і новоспечені чемпіони, є харківськими спортсменами.

Особистий залік швидкості виграли бронзові призери складності Дар’я Коварж і Кирило Сафонов. Кожен з них обійшов у фіналі володарів перших місць у складності – Євгенію Білецьку та Романа Котляра. Володимир Кайдаш додав до свого срібла у складності бронзу у швидкості. У жінок третьою стала харків’янка Стефанія Пирогова.

Що ж стосується багатоборства, то Білецька з Котляром стали дворазовими золотими призерами, Коварж із Сафоновим зібрали повний комплект ЧУ, посівши другий рядок, а Гуз із Кайдашем взяли бронзу.

У командному заліку швидкості й складності розподіл місць однаковий: перші – Дар’я Коварж, Кирило Сафонов, Роман Котляр (Харків); другі – Ольга Гуз, Володимир Кайдаш, Микита Попов (Одеса); треті – Ярослава Кривенко, Ян Зборівський, Юрій Білий (Львів).

Примітно, що в цьогорічному розіграші ЧУ не брав участь найсильніший льодолаз країни Валентин Сипавін, а минулорічна чемпіонка Дар’я Коварж змогла підтвердити свій титул лише у швидкості.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *