Підсумки Всесвітніх Ігор-2017. День четвертий.

У понеділок 24 липня спортсмени Національної збірної України змагались у трьох видах спорту: пауерліфтинг, спортивна акробатика та стрибки на батуті. Всі три види спорту принесли україні медалі! Чемпіонкою Всесвітніх ігор-2017 року стала Лариса Соловйова (пауерліфтинг – середня вага), срібло дісталось Дмитру Бедєвкіну та Миколі Просторову (синхронні стрибки на батуті серед чоловіків), а бронзу вибороли Ірина Назімова та Вероніка Габелюк (спортивна акробатика – жіноча пара).  

Далі детальніше про весь змагальний день, який подарував нам абсолютну чемпіонку Всесвітніх ігор!

У перший день змагань з пауерліфтингу за нагороди боролись чоловіки у легкій вазі та жінки у легкій та середній вазі. Від України у категорії Lightweight  Woman виступала Катерина Клименко. Полтавчанка набрала 583.86 очок та посіла 7 сходинку турнірної таблиці.

Наступними на помост вийшли пауерліфтери середньої ваги. Саме у цій категорії виступає легенда українського пауерліфтингу Лариса Соловйова. Затамувавши подих, стежили за змаганнями всі шанувальники спорту. І Лариса справдила всі надії, виборовши золото! В сумі 38-річна спортсменка потягнула 605 кілограм, що 52,5 кг більше, ніж у найближчої її суперниці. 225 кілограм вона підняла в присіданні, 170 кг у жимі лежачи та 210 кг — у становій тязі. Це її четверта перемога на Всесвітніх іграх. Чотири найвищі нагороди, здобуті протягом 12 років (2005, 2009, 2013 та тепер 2017 рр.), — це абсолютний рекорд Всесвітніх Ігор.

Синхронні стрибки на батуті серед чоловіків подарували нам  ще одну перемогу! Срібло Всесвітніх ігор вибороли Дмитро Бедєвкін та Микола Просторов. Кваліфікацію хлопці завершили п’ятими, але у фіналі перевершили очікування суддей та набрали 51.200 очок. Чемпіонами стали спортсмени з Китаю.

У спортивній акробатиці Україна була представлена жіночою парою, яку склали Ірина Назімова та Вероніка Габелюк. І хоча дівчата хвилювались і тренер зазначила, що дівчата точно можуть краще, наші красуні пройшли кваліфікацію четвертими у турнірній таблиці. У фіналі дівчата взяли себе в руки та постарились – і не дарма! Старання дівчат принесли українській збірній бронзову медаль!

Станом на сьогодні в України 11 медалей: 2 золоті, 3 срібні та 6 бронзових.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *