Підсумки Всесвітніх ігор-2017. День перший.

Дві медалі принесла Національна збірна України на Всесвітніх іграх у перший же день змагань.

Першою призеркою стала Катерина Дєлова, яка виборола бронзу з підводного плавання у дисципліні «пірнання» на 50 м. Наступною в історію Ігор увійшла Анастасія Антоняк,теж представниця підводного плавання. Вона здобула бронзу у дисципліні плавання у моноласті на 200 м.

Дівчата виклались на повну та навіть встановили новий рекорд УкраїниІ Анастасія подолала свою дистанцію на 1 секунду швидше, ніж всі співвітчизники до неї. І хоча суперники були зовсім непростими дівчата увійшли у трійку найкращих.

А тепер розповімо трохи детальніше про події першого змагального дня. У п’ятницю українська збірна виступала у парашутному спорті, боулінгу, художній гімнастиці, спортивній аеробіці та підводному спорті.

У змаганнях з боулінгу Україну представляли Дар’я Ковальова та Лілія Кононенко. Лілія не пройшла кваліфікацію, залишившись у турнірній таблиці тридцять першою. Дар’я продовжила боротьбу та у чверть фіналі перемогла колумбійку Росіо Рестріпо у трьох партіях з рахунком — 227:201, 224:243, 234:215. У боротьбі за право пройти у півфінал Ковальова знову перемогла суперницю з Кореї, після чого змагання знову звели її Келлі Кулік. Нажаль, цього року американка виявилась більш підготовленою, ніж 2013 року у Калі, та перемогла нашу співвітчизницю з рахунком 2:0. Залишалась надія на бронзу, але біль від травми або від поразки призвів до ще одного програшу українки. Таким чином Даря Коваленко завершила змагання з боулінгу  посівши четверте місце.

Український парашутний спорт представляє Андрій Стальний, який виступає у дисципліні  «купольне пілотування». Враховуючи специфіку змагань, про кінцеві досягнення Андрія говорити ще рано, але протягом дня у чотирьох фінальних раундах він показав наступні результати: 31, 25, 10, 27 .

У художній гімнастиці інтригу тримали до останнього. Вікторія Мазур виступала у правах з обручем та м’ячем. Вікторія посіла сьоме місце у дисципліні з обручем, з м’ячем — шосте Медалі не отримала, але результатом задоволена, адже не сачкувала і виклалась на повну.

Збірна України зі спортивної аеробіки пробилась до фіналу в категорії аеростеп. Збірну склали: Катерина Черкез, Дар’я Гуцалюк, Олександра Мохорт, Оксана Плющ, Олександра Подопригора, Катерина Сачик, Дар’я Суботіна і Катерина Великодна. Дівчата пододали кваліфікацю з четвертим результатом.

Вітаємо з досягненнями та бажаємо продовжувати рух вперед!

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *