Підсумки Всесвітніх Ігор-2017. День п’ятий

4 спортсмени, 4 медалі і 4 світових рекорди і все це пауерліфтинг! Так, сьогодні продовжили свою боротьбу спортсмени Національної збірної з пауерліфтингу. Цього дня на помост виходили чоловіки середньої та важкої вагової категорії: Володимир Рисєв, Андрій Наньєв, Сергій Білий та Дмитро Семененко.

Чемпіоном Х Всесвітніх ігор з пауерліфтингу у важкій категорії став Сергій Білий! Сума триборства Сергія -1080 кг, і це новий рекорд світу! Срібним призером у середній ваговій категорії став Володимир Рисєв. У сумі трьох вправ він підняв 945 кг та встановив перший за сьогодні світовий рекорд від українців. Зовсім трохи не дотягнув до Володимира та здобув бронзу Андрій Наньєв (931 кг загальної ваги), який змагався у тій самій дисципліні. Крім бронзової медалі Андрій здобув ще й титул рекордсмена світу в жимі лежачи, подужавши  268,5 кг.  Ще одним медалістом та рекордсменом від України став Дмитро Семененко, який виборов бронзу у важкій ваговій категорії. А рекорд встановлено Дмитром у програмі «присідання», за власної ваги 104 кг він виконав вправу зі штангою вагою 432 кг!

Також, сьогодні відбулися перші старти зі спортивного орієнтування. Спортсмени змагались у дисципліні «спринт» серед чоловіків та жінок, Україну представляли: Надія Волинська, Катерина Дзема, Олександр Кратов та Руслан Глібов. Надія пропустила контрольний пункт та була дискваліфікована, а Катерина прибула на фініш двадцять четвертою. Слідом за дівчатами стартували у чоловічому спринті Олександр та Руслан. Кратов прибув на фініш тридцять четвертим. А от Руслану не вистачило лише однієї секунди до призового місця, він фінішував четвертим. Всі спортсмени ще вийдуть на стартову лінію, тож бажаємо їм успіху!

Ще один вид спорту розпочав свої турніри. Сьогодні дебютувала українська збірна зі сквошу. Тут зіграли Костянтин Рибальченко, Надія Усенко та Аліна Бушма. Збірна зі сквошу впреше відвідала такий масштабний турнір, а спортсмени зіграли з ТОПами світового рівня. На цьому турнір для наших спортсменів завершився, але з гарним настроєм та безцінним досвідом вони спрямовують погляд на наступні Всесвітні Ігри.

У стрибках на акробатичній доріжці сьогодні змагались жінки. За Україну виступала Катерина Баєва. На жаль, Катерина не пройшла до фіналу та вибула із змагальної гонки. Чекаємо на чоловічу кваліфікацію, яка відбудеться 26 липня. Тут за Україну змагатиметься Станіслав Подостроєць.

Також, в один день завершив своє змагання Данило Фільченко. Наш єдиний представник у воднолижному спорті теж не пройшов до фіналу, завершивши кваліфікацію дев’ятим.

Не дійшла до фіналу і фаворитка цьогорічних Всесвітніх ігор каратистка Катерина Крива, яка боролась у дисципліні куміте до 50 кг.

Прес-служба Спортивного комітету України 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *