Підсумки Всесвітніх ігор-2017. День восьмий

Завершився восьмий змагальний день Всесвітніх ігор у Вроцлаві. Для Національної збірної України ця п’ятниця була повністю присвячена бойовим мистецтвам – агресивному та травматичному таїландському боксу Муей-тай та «мистецтву м’якості» Джиу-джитсу.

Кращі з кращих бійців зібрались в одному місці аби визначити гідного носити титул чемпіона Всесвітніх ігор-2017. І ним став українець Богдан Мочульський!

Богдан здобув золоту медаль з джиу-джитсу у ваговій категорії до 62 кілограмів. Він добре провів поєдинки у групі та ще краще виступив у півфіналі, де переміг свого давнього та принципового суперника з Німеччини Романа Аполонова. У фіналі Богдан Мочульський у запеклій боротьбі здолав свого колумбійця з рахунком 9:8.

Крім Богдана українське джиу-джитсу представляє ще один боєць – чемпіон Всесвітніх ігор-2013 Іван Настенко, який виступатиме завтра у ваговій категорії до 85 кг.

У змаганнях з Муей-тай сьогодні відбулись чвертьфінали. Україну представляли шість спортсменів збірної: Вікторія Іванець, Костянтин Трішин, Ігор Любченко, Сергій Куляба, Станіслав Пержанівський та Олег приймачов. За підсумком всі чоловіки пройшли кваліфікації та змагатимуться завтра у півфіналах. Вікторія Іванець зазнала поразки від суперниці з Фінляндії. Костянтин Трішин та Ігор Любченко, якого бояться навіть самі тайці, блискавично завершили свої бої. Суперник Костянтина просто не вийшов на ринг, а бій Ігора зупинили судді через явну перевагу нашого чемпіона. Сергій Куляба та Олег Приймачов повторили історію Ігора – їх бої теж були припинені. А Станіслав Пержанівський отримав впевнену перемогу з рахунком 30:27.

Прес-служба Спортивного комітету України 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *