Підсумок 2-го туру КУ-2017 з фрі-файту

free-fight_bukovel_cup-2017_second_roundМинулого уїк-енду відбувся другий тур Кубку України з фрі-файту 2017 (розділ ММА), який є фінальною частиною Чемпіонату України з фрі-файту дивізіону «Еліта» та називається «Кубок Буковеля». В рамках чергового раунду КУ-2017 ми дізналися учасників фіналу претендентів у наступних вагових категоріях: 61,2 кг, 65,8 та 83,9 кг.

У найлегшій вазі цього вечора з боєм до наступного раунду пробилися Денис Бондар, вихованець клубу «Харків Топ Тім» і тренера А.Бланка, і Тарас Титаренко за прізвиськом «Барс», який представляє СК «Торнадо» з Долини та наставника І. Івахнюка.

До цьогорічного розіграшу Кубку Буковеля Денис Бондар мав у своєму активі звання віце-володаря поясу чемпіона сезону-2015 та упродовж 2016 року допоміг своїй команді стати трикратним володарем Кубка України з фрі-файту серед аматорів. Для виходу у фінал Претендентів Денис одноголосним рішення суддів переміг Віталія Шостака з Запоріжжя.

Тарас Титаренко Тарас – чинний віце-чемпіон дивізіону «Еліта». Незважаючи на відсутність змагальної практики упродовж 2016 року, він вже у першому раунді завершив свій бій проти Семена Галушко з Кривого Рогу. Рефері зупинив поєдинок на 1:28, зарахувавши ТКО через удари в партері.

У 65,8 кг пройшли два матчі. Олексій Заєць, який представляє столичний клуб «Октагон» і тренується в Д. Єфремова та О. Денисова, важелем ліктя на 1:10 першого раунду здолав Назара Бедрія з Івано-Франківська.

Нагадаємо, що Олексій був учасником Всеукраїнських ігор єдиноборств 2015, а Назар став автором блискавичної звитяги на Ukrainian Combat Games 2016.

Другим поєдинком в 65,8 кг було протистояння Єгора Ламаки з Києва та Олексія Федонова з Дніпра. Одноклубник Зайця здобув перемогу в третьому раунді.

Файт-кард у 83,9 кг складався не з однієї четвірки, а з декількох. Тому для виходу в наступну стадію Герман Городецький та Микола Лук’янчиков, які вибороли право боротися за титул Претендента на чемпіонський пояс у цій вазі, були вимушені провести в цей вечір двоє матчів.

Герман, який має прізвисько «Удав» і також представляє клуб «Октагон» з Києва, в першому раунді поклав на лопатки опонента з Кременчука Ігоря Льохіна. Після цього зустрічався з Олександром Карповим з Житомира, якого теж здолав у перших трьох хвилинах бою.

Микола Лук’янчиков з вінницького клуба «Січ», якого тренує І. Дишливенко, точним ударом рукою в першому раунді забезпечив собі звитягу над Вадимом Орищаком з Дніпра. Другий бій завершився достроково у середині першого раунду через травму Богдана Лисенка з Житомира. Миколі записали як здобуток ТКО.

11 лютого в рамках третього відбіркового туру «Кубку Буковеля -2017» чинні володарі поясів Чемпіона довідаються імена своїх суперників. На нас чекають Фінали Претендентів у вазі 61,2 кг – Денис Бондар vs Тарас Титаренко; 70,3 кг – Антон Отверченко vs Вадим Оленчик; 77,1 кг – Олексій Валівахін vs Микола Гринчук; 83,9 кг – Герман Городецький vs Микола Лук’янчиков.

Раніше ми повідомляли, яку путь пройшли переможці у вазі до 70,3 кг та до 77,1 кг.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *