Підводний спорт: 6 ліцензій на Всесвітні ігри-2017

finswim_twg-2017У липні в м. Аннмасс (Франція) на засіданні Всесвітньої конфедерації підводної діяльності (CMAS) було розподілено ліцензії для участі в ювілейних Всесвітніх іграх, які прийме 20-30 липня 2017 року польський Вроцлав.

Турнір з плавання в листах на Всесвітніх іграх складатиметься з дводенної змагальної програми – 21-22 липня 2017 року. На зустрічі CMAS шість українців отримали право виступити на найбільшому старті чотириріччя для неолімпійських дисциплін.

Дві ліцензії отримала Ірина Пікінер. На останньому чемпіонаті світу українка виграла срібло на дистанції 50 м та 100 м плавання в біластах. У цих запливах Пікінер виступатиме й у Вроцлаві. Також на дистанцію 100 м плавання в біластах на Всесвітніх іграх вийде Ксенія Скрипель.

Ще одна срібна призерка ЧС-2016 Анастасія Антоняк отримало право виступати на Ві-2017 на 400 м у швидкісному плаванні. У цій же дисципліні в наступному році має виступити і Юлія Чумак.

На 50 м у зануренні з аквалангом Україну представить Катерина Дєлова.

В естафетних запливах у жінок наша команда виступить на дистанції  4 х 100 м плавання в ластах.

Ліцензії розподілялися згідно результатів першості світу з підводного спорту (плавання в ластах) серед дорослих, яку наприкінці червня приймало грецьке місто Волос. Нагадаємо, на цьому турнірі збірна України здобула 10 нагород різного ґатунку.

Останнє слово в цьому питанні матиме Бюро директорів CMAS. У жовтні 2016 року буде остаточне узгодження повного переліку спортсменів, які  отримали ліцензію на Всесвітні ігри-2017.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *