П’ята ювілейна виставка Go!Sport відчинила двері

altЗ 29 вересня до 1 жовтня у столиці України, у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2-б), проходить п’ята ювілейна виставка спортивної індустрії «GO!SPORT». Цілями виставки є просування спортивних товарів на вітчизняний ринок, демонстрація сучасних перспективних розробок та нових технологій, а також створення умов для обміну досвідом та створення міцних ділових стосунків. На ній представляють усі новітні та актуальні спортивні напрямки. Крім презентації нових товарів, на ній проходять спортивні події та ділові зустрічі. 
На офіційному відкритті виставки були присутні почесні гості: президент Асоціації «Спортивна індустрія України» Валерій Сушкевич, Голова Державної служби у справах молоді та спорту Равіль Сафіуллін, президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк, Генеральний секретар НОК Володимир Геращенко, Голова комітету з фізвиховання та спорту МОНМСУ В’ячеслав Гамов, Генеральний директор «Спортмайстер Україна» Володимир Якимчук, Голова Комітету Асоціації підприємств спортіндустрії Росії Сергій Агібалов.
Виставка усі п’ять років проходить під егідою Асоціації «Спортивна індустрія України», її президент Валерій Сушкевич привітав усіх присутніх, закликав бути здоровими та зазначив, що спортивна індустрія – це базові чинники здоров’я пересічного громадянина. Він висловив сподівання, що держава буде визначати розвиток спорту та спортивної індустрії пріоритетом державної політики.
Равіль Сафіуллін зазначив, що Україна є спортивною країною, про це свідчать досягнення спортсменів. І додав, що без розвинутої спортивної індустрії показати високі результати було б не реально. Тому від усіх спортсменів подякував за досягнення в даній галузі. Побажав, щоб дана виставка стала черговим етапом у розвитку спортивної індустрії. 
Ілля Шевляк зазначив, що події даного роду є унікальними, адже вони спрямовані одночасно на спорт вищих досягнень та на пересічних громадян. «Переконаний, що проведення таких заходів сприятиме покращенню негативних показників, як, наприклад, перше місце у Європі за кількістю споживання алкоголю та тютюну на душу населення. Що є неприйнятним. Дана виставка сприяє популяризації спорту та здорового способу життя в Україні» – підкреслив президент СКУ.
Після офіційного перерізання стрічки виступив дитячий колектив з показовим номером, після чого почалося чи не найприємніше для учасників – церемонія нагородження переможців Національного конкурсу «Зірка спортивної індустрії 2011»:
— найкраща компанія-виробник – група компаній «ІнтерАтлетика»;
— найкраща компанія-імпортер – ДП «Делта Спорт»;
— відкриття спортивної індустрії – «Національний центр паралімпійської та дефлімпійської підготовки і реабілітації інвалідів», м. Євпаторія, АР Крим;
— меценат від спортивної індустрії – ТОВ «Спортмайстер Україна»;
— найбільш визначна подія спортивної індустрії – здобуття чемпіонства в міжнародних змаганнях з роликового марафону Київською міською незалежною федерацією роликового спорту всіх видів та напрямків (президент – Симоненко Олександр);
— найбільш ефективна подія спортивної індустрії – Національна виставка спортивної індустрії Go!Sport
Після нагородження відбулася презентація «Книги побажань для Національної збірної команди України на Євро-2012», а також її занесення в Книгу рекордів України. Високоповажні гості змогли написати свої побажання на картках. Кількість карток у книзі символічна – 2012. 
Офіційне відкриття закінчилося екскурсією гостей виставкою. У цьогорічній експозиції GO!Sport представлені понад 50 компаній з України, Білорусії, Росії, Чехії та Естонії, які представляють спортивне обладнання та інвентар, спортивне екіпірування, спортивні споруди, фітнес, здоров’я, спортивну медицину й реабілітацію. Учасники демонструватимуть понад 100 світових та вітчизняних брендів.
Для учасників та відвідувачів GO!Sport 2011 розроблено цікаву програму ділових і розважальних заходів на три дні. Джерелом професійних знань стануть конференції, семінари, круглі столи для всіх представників українського спортивного ринку. Визнані фітнес-фахівці поділяться секретами ефективного бізнесу у цій галузі, розкажуть, як зробити свій фітнес-клуб популярним та процвітаючим.
{social}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *