Пляжний футбол: українці розпочали відбір на EBSL-2016

euroliga_2016_ukr_espВ іспанському місті Саншеншо пройшов відбірковий етап European Beach Soccer League 2016. У турнірі взяла участь збірна України з пляжного футболу. В Іспанії наша команда зіграла три матчі, у двох з яких перемогла.

Першим двобоєм на відборі стала зустріч із Францією. Українці здолали суперників з рахунком 5:1. У цьому матчі дублем відзначився Максим Войток, і по голу забили Дмитро Медведь, Олег Зборовський і Дмитро Войтенко.

Другий поєдинок, в якому ми грали з Румунією, також завершився нашою звитягою. У цьому матчі троє українських футболістів оформили по дублю – це Олег Зборовський, Олександр Корнийчук і Максим Войток. Ще один точний мяч на рахунку Олега Будзька. На наші сім голів румуни відповіли пятьма.

Завершала відбір «синьо-жовта» команда зустріччю з іспанцями. Господарі майданчика зуміли двічі забити в наші ворота, тоді як українці змогли відповісти лише раз, завдяки точному влучанню Олександра Корнійчука.

Тож після трьох матчів відбіркового етапу на Євролігу-2016 з пляжного футболу в нас шість очок. Вже 12-14 серпня нас очікує наступне коло відбору в Угорщині, де ми зустрічатимемося з поляками, німцями та італійцями. Додамо, в цьому сезоні три відбори на Євролігу, кожна збірна повинна зіграти на двох з них. Етап у Москві збірна України пропускала. Щоб потрапити в Суперфінал європейського чемпіонату в Італії, потрібно зайняти з 1-го по 8-е місце серед 12 команд-претенденток. У минулому році українці стали віце-чемпіонами Євроліги.

Нагадаємо, раніше ми писали про виступ нашої збірної з пляжного футболу на Кубку Європи-2016.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *