Пляжний гандбол: визначився чемпіон України U-16

portovikВ м. Южне, що на Одещині, розіграли нагороди національної першості з пляжного гандболу серед юнаків (U16). Боротьбу за призи вели вісім команд: три місцеві – «Портовик 2000», «Портовик 2001» та команда Южного; колектив з Томашполя (Вінниччина); а також чотири команди з Запоріжжя — «Мотор-1», «Мотор-2» і «ЗТР-1», «ЗТР-2». Очікувався приїзд команд з Нововолинська, Тернополя та Києва, проте з різних причин вони приїхати не змогли.

Титул чемпіонів України вибороли спортсмени команди «Портовик 2000» з Южного. У фіналі вони зустрічалися з першою командою Запоріжжя «ЗТР-1». «Портовик 2000» здобув впевнену перемогу з рахунком 2:0.

Матч за третє місце розіграли «Мотор-1» і команда міста Южне. Цей двобій завершився зі схожим результатом із «золотим» фіналом – двома сухими голами. Як підсумок, ще одна команда приймаючої сторони стала володарем бронзового комплекту медалей.

На змаганнях був присутній головний тренер збірної України з пляжного гандболу Олег Сич.

Відзначимо, за підсумками чемпіонату України з пляжного гандболу серед юнаків визначаться учасники чемпіонату Європи в складі юнацької збірної країни. Десять кращих юних гандболістів України представлятимуть нашу країну на міжнародному форумі в Португалії через три тижні. Наразі відомий тренерський склад юнацької збірної України: головним тренером призначено Віталія Халюзу, другим тренером – Володимира Величка. Вони обиратимуть остаточний склад збірної України (U16) з пляжного гандболу серед 13 кандидатів.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *