Плюс дві ліцензії ВІ-2017 в Муей-Тай

 muey-tai_licensia_wc-2016Ще двоє українських бійців таїландського боксу Муей-Тай вибороли можливість представити Україну на головній неолімпійській події чотириріччя – Всесвітніх іграх 2017 (The World Games 2017).

На чемпіонаті Європи, який нещодавно завершився в хорватському Спліті, Роман Вагилевич і Станіслав Пержановський виграли золоті нагороди і автоматично здобули шанс виступити на ВІ-2017.

Вагилевич у фіналі ЧЄ-2016 зламав опір французького опонента і виграв категорію до 54 кг, тоді як Пержановський у 75 кг не дозволив майбутньому господарю Всесвітніх ігор забронювати собі місце учасника турніру.

Були ми близькі до ліцензії TWG-2017 у 81 кг, проте Ростислав Карпич поступився у фіналі досвідченому білорусові, і саме наш опонент отримав перепустку.

Нагадаємо, що першим володарем ліцензії прийдешніх Всесвітніх ігор в таїландському боксі для України став лідер збірної Ігор Любченко (63,5 кг), чотириразовий чемпіон світу. Окрім того, на цьогорічній першості світу право виступити на неолімпійському старті чотириріччя вибороли Олег Приймачов (91 кг) і Костянтин Трішин (57 кг). Таким чином, в активі України вже 5 ліцензій.

Додамо, Всесвітні ігри пройдуть з 20 по 30 липня 2017 року у польському Вроцлаві.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *