Пляжний гандбол України відтепер в Інтернеті

beach-hanball-ukraine-women-teamАсоціація пляжного гандболу України запустила власний веб-сайт. Відтепер за адресою http://ubha.org.ua Ви можете знайти усю цікаву інформацію про пляжний гандбол, новини, фото- і відеорепортажі зі спортивних змагань, повідомлення про діяльність Асоціації. Сайт двомовний – працюють українська та англійська версії.

Асоціацію пляжного гандболу України (АПГУ) створено у 2006-му році. З того часу пляжний гандбол активно розвивається у нашій країні: проводяться національні чемпіонати серед команд різних вікових груп, українські збірні виступають на міжнародних турнірах, організовуються спеціальні семінари.

У 2008 році пляжний гандбол внесено до переліку видів спорту, визнаних в Україні, того ж року пройшов перший офіційний Кубок та чемпіонат України.

У 2011-му році тренери гравців національної жіночої збірної України (Майя Карбунар, Валерій Войналович, Олександр Гурський та Борис Милославський), яка посіла 4-те місце на чемпіонаті світу з пляжного гандболу в Анталії у 2010 році, отримали звання «Заслужений тренер України».

Якщо десять років тому географія пляжного гандболу офіційно охоплювала лише кілька областей, то тепер їх офіційно – 16, неофіційно – 20. Щороку кількість ентузіастів, які бажають розвивати цей вид спорту зростає. АПГУ намагається підтримувати такі ініціативи.

У 2012-му сезон пляжного гандболу розпочнеться у травні, коли серед дівчат 1994-95 років народження буде розіграно Кубок Скадовська. На червень заплановано проведення чемпіонатів і Кубків України серед чоловіків і жінок. А 8-13-го липня в Омані відбудеться 5-й чемпіонат світу. 

{social}

{iarelatednews articleid=»693,672″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *