Подвійне свято регбі-5

regbiligМинулі вихідні стали визначними у вітчизняному регбіліг. Відразу в двох великих містах України – Києві та Харкові – пройшли регбійні турніри серед школярів до 12 років.

У Харкові змагання проходили в рамках Дитячої шкільної регбійної ліги, спільного проекту двох федерацій – регбі і регбіліг, який створений з метою залучення школярів до здорового способу життя і занять спортом за допомогою «регбі-5». У цю рухливу гру за одну команду грають і хлопчики, і дівчатка, адже ця гра проходить без повноцінного контакту, імітуючи захоплення у вигляді зривання стрічок, які висять на поясах гравців.

У фіналі Харківської шкільної регбійної ліги боролися 16 команд. Змагання обслуговувала суддівська бригада УФРЛ, у складі Дениса Чернова, Андрія Башевського, Дмитра Семеренка, Роман Бихова та Олександра Козака.

Якщо у Харкові Дитяча шкільна регбійна ліга існує з 2012 року, то в Києві вперше проводилися змагання з «регбі-5» серед школярів 10-12 років. Великих зусиль до проведення такого турніру в столиці доклали президент Федерації регбі України Євген Баженков, голова Української Федерації Регбіліг Артур Мартиросян, президент Київської міської федерації регбі Георгій Джангирян, а також керманичі столичних регбійних клубів Руслан Мишко («Пегас») і Андрій Білоусов («Ребелс»). У київських змаганнях брали участь 6 команд.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *