Положення про розподіл коштів

П о л о ж е н н я 

про розподіл коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою «Фінансова підтримка громадських організацій фізкультурно-спортивного спрямування»

для проведення заходів Спортивного комітету України з розвитку неолімпійського руху та видів спорту, не включених до програми Олімпійських ігор,

удосконалення системи підготовки спортсменів до змагань різного рівня та забезпечення участі в них

 

 

 

1. МЕТА І ЗАВДАННЯ

 

1.1. Це Положення регулює порядок об’єктивного та прозорого розподілу коштів, передбачених державним бюджетом за програмою «Фінансова підтримка громадських організацій фізкультурно-спортивного спрямування» (далі-кошти) для проведення заходів Спортивного комітету України з розвитку неолімпійського руху та видів спорту, не включених до програми Олімпійських ігор, удосконалення системи підготовки спортсменів до змагань різного рівня (проведення семінарів, конференцій і форумів, інших заходів загальнодержавного та міжнародного рівня, передбачених календарним планом заходів Комітету на поточний рік, видання методичної літератури) та забезпечення участі в них (оплата проїзду, добових, проживання, страхування учасників заходів, оформлення віз, оренди приміщень та обладнання, транспортних послуг, придбання та виготовлення сувенірної і поліграфічної продукції тощо, пов’язаних із проведенням зазначених заходів) (далі — проведення заходів та забезпечення участі у заходах) шляхом порівняння ряду об’єктивних показників розвитку відповідного виду спорту (або версії виду спорту) та його інфраструктури у поточному році.

 

2. ПОРЯДОК РОЗПОДІЛУ КОШТІВ

2.1. Всеукраїнські громадські організації фізкультурно-спортивного спрямованості, які розвивають види спорту, не включені до програми Олімпійських ігор (далі – спортивні організації), надсилають до Спортивного комітету України клопотання про проведення заходів або забезпечення участі у заходах.

2.2. Усі члени Спортивного комітету України мають право на проведення заходів або забезпечення участі у заходах на суму, яка не менше 16 000 грн., незалежно від рейтингу виду спорту.

2.3. Кошти розподіляються між видами спорту відповідно до рейтингу, який визначається за сукупністю якісних і кількісних критеріїв розвитку виду спорту (версії).

 

 

 

Критерій

Ознака

критерію

Бали

1.

Визнання міжнародної федерації МОК

я

5

2.

Входження міжнародної федерації до SportAccord

я

5

3.

Переможці та призери  Всесвітніх ігор,  Всесвітніх ігор  з єдиноборств та Всесвітньої шахової олімпіади

я

7

4.

Отримані ліцензії представниками всеукраїнської федерації з виду спорту для участі у наступних Всесвітніх іграх,  Всесвітніх іграх  з єдиноборств та Всесвітній шаховій олімпіаді

к

8

5.

Участь представників федерацій  з виду спорту у поточному році у ліцензійних змаганнях до наступних Всесвітніх ігор,  Всесвітніх ігор  з єдиноборств та  Всесвітньої шахової олімпіади

я

8

6.

Проведення всеукраїнськими федераціями в Україні чемпіонатів світу, Європи;  кубків та етапів Кубків світу та Європи у попередньому році

я

4

7.

Участь представників всеукраїнської федерації у постійно діючому керівному статутному органі міжнародної федерації

я

2

8.

Кількість суддів міжнародної категорії, що брали участь у суддівстві у попередніх Всесвітніх іграх, Всесвітніх іграх з єдиноборств, Шаховій олімпіаді, Європейських іграх, чемпіонатів, кубків світу, Європи

к

9

9.

Загальна кількість суддів, що прийняли участь у заходах передбачених календарним планом СКУ у попередньому році

к

5

10.

Кількість заслужених тренерів України та тренерів вищої категорії , що отримали звання у попередньому році

к

9

11.

Загальна кількість тренерів, що прийняли участь у заходах передбачених календарним планом СКУ у попередньому році

к

5

12.

Кількість осередків, які взяли участь у Чемпіонаті України у попередньому році

к

7

13.

Місце збірної команди України з виду спорту  у попередньому чемпіонаті світу (за кращим результатом):

1 місце

2 місце

3 місце

4 місце

5 місце

6 місце

 

 

 

 

к

 

 

 

6

5

4

3

2

1

14.

Кількість країн-членів міжнародної організації

к

5

15.

Співпраця зі Спортивним комітетом України у попередньому році

к

15

 

 

2.4. Максимальний рейтинг балів для кожного виду спорту (версії) не може перевищувати 100 балів.

 

2.5. Рейтинг серед видів спорту (R) визначається за формулою:

 

R= (я1+я2+я3+я5+я6+я7)+(к4+к8+к9+к10+к11+к12+к13+к14+к15).

 

Примітка: кількісні критерії, к розраховується у кількісному співвідношенні від найкращого показника по критерію, який має найвищу кількість балів.

           

2.6. Визначення рейтингу здійснюється на підставі інформації про стан розвитку виду спорту у розрізі кожного критерію, визначеного у пункті 2.3. цього Положення, яка подана спортивною організацією до Спортивного комітету України разом з клопотанням, передбаченим у пункті 2.1 цього Положення.

Спортивна організація несе відповідальність за достовірність наданої інформації.

 

3. Формування календарного плану заходів

            3.1. На підставі визначеного рейтингу формується календарний план заходів Спортивного комітету України, у якому обов’язково зазначається назва заходу, орієнтовна дата проведення, а також сума коштів, необхідних для його проведення.

3.2. Календарний план заходів Спортивного комітету України затверджується Президією СКУ та погоджується Міністерством молоді та спорту України.

3.3. З метою вирішення непередбачених ситуацій, які виникають протягом року, виникнення факторів та обставин, що не могли бути враховані при формуванні розподілу, формується стабілізаційний фонд у розмірі 10% від загальної суми видатків, передбачених календарним планом.

3.4. Право на розподіл коштів, віднесених до зазначеного фонду, має Президія Спортивного комітету України.

3.5. Спортивні організації можуть направити до Спортивного комітету України клопотання про внесення змін щодо заходів передбачених календарним планом, не пізніше ніж за два тижні до проведення відповідних заходів.

3.6. Необхідні документи щодо проведення заходу мають бути подані на розгляд Спортивного комітету України не пізніше, ніж за 7 днів до дати його проведення, визначеної у календарному плані.

3.7. Спортивні організації забезпечують складання звітності про використання коштів на організацію та проведення заходу протягом 3 днів з дня закінчення його закінчення.

3.8. У разі порушення термінів встановлених у п.п. 3.6 та 3.7, кошти на проведення відповідних заходів вважаються невикористаними.

3.9. У разі, якщо кошти, передбачені календарним планом на проведення заходу, не використані у повному обсязі, або захід не проведено, Президія здійснює перерозподіл невикористаних коштів, на підставі поданих спортивними організаціями клопотань щодо проведення додаткових заходів.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *