Польські успіхи двох юних сквошистів України

squash_poland_enjoy-2017_juniorsНещодавно в Бєльсько-Бяла (Польща) відбувся міжнародний турнір «А» зі сквошу серед юніорів. Україну представили двоє юних спортсменів – Ольга Котова і Тимофей Радіонов, які брали участь одночасно в декількох категоріях.

Посісти призове місце зуміла Ольга Котова. Вона стала бронзовою призеркою серед дівчат до 15 років. У вирішальному двобої українка обіграла господарку корту з рахунком 15:17, 7:11, 7:11. В категорії дівчат-юніорок до 13 років Котова посіла п’яте місце.

Тимофей Радіонов змагався у більш представницьких за кількістю учасників турнірах. В  OU13 він став дев’ятим серед 19 спортсменів, які боролися за нагороди. Єдина поразка Тимофія в другому раунді, не дозволила йому претендувати на вище місце, аніж 9-е. В OU15 він замкнув першу десятку.

Нагадаємо, на початку цього місяця в Мінську команда України потужно виступила на Falcon Squash Cup 2017, звідки привезла додому вісім нагород, з яких три – золотих.

Зазначимо, для вітчизняного сквошу цей рік розпочався з приємної звістки: Міжнародна федерація сквошу (WSF) обрала нашу державу однією з учасниць програми «Посол WSF 2017», і вже влітку до нас завітають провідні фахівці світового сквошу для підтримки та розвитку цього виду спорту в Україні.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *