Попри аварію та складнощі українські самбісти здобули 13 нагород на молодіжному ЧС!

Молодіжний чемпіонат світу з самбо відбувся у місті Нові-Сад (Сербія), де змагались кращі спортсмени з усього світу віком від 18 до 20 років. На змагання заявилось близько 800 спортсменів з 90 країн світу.

З метою підняти свій прапор над п’єдисталом переможців до Сербії з’їхались спортсмени з України, Росії, Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Болгарії, Німеччини, Греції, Грузії, Ірландії, Іспанії, Індії, Італії, Кіпру, Латвії, Молдови, Румунії, Сербії, Туреччини, Франції, Ірану, Казахстану, Узбекистану, Киргизії, Кореї, Японії, Непалу, Таджикистану, Туркменістану, Панами, США, Камеруну, Марокко, Тунісу, Сейшельських островів та інш. Спортсмени змагались у 9 вагових категоріях зі спортивного самбо серед чоловіків і жінок і з бойового самбо серед чоловіків. Всього було розіграно 27 комплектів.

Національну збірну України представляли 40 спортсменів, на рахунку яких за підсумками 13 медалей: 4 срібні та 9 бронзових.

У перший змагальний день українці здобули чотири нагороди — по дві срібні та бронзові медалі. Срібло першого дня вибороли Анастасія Безатосная (до 52 кг) і Сергій Крівчач (82 кг), а Артур Єфрємов (до 75 кг) і Віталій Тєрєнтьєв (48 кг) стали бронзовими призерами.

Наступного дня збірна здобула одразу 7 медалей: 1 срібну та 6 бронзових. Віце-чемпіонкою світу стала Наталія Чистякова (70 кг). Бронзовими призерами стали: Анна Слободянюк (від 75 кг), Станіслав Сергійчук (до 81 кг), Євген Вехера (від 87 кг), Катерина Саблєєва (до 48 кг), Владислава Нетсвіт (до 60 кг) і Данило Шевченко (68 кг).

В останній день до загальної скарбнички було докладено че дві медалі – срібну та бронзову. Срібло має в своєму арсеналі Анастасія Додосєєва (до 75 кг), а бронзу — Наталя Пилипенко (до 80 кг).

Варто зазначити, що під час подорожі до Сербії Національна збірна зазнала серйозних перешкод — автобус, у якому збірна прямувала на Чемпіонат винесло в кювет на слизькому повороті. На щастя, всі залишись живими, хоча під час змагань довелось показати характер!

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *