Повний комплект нагород наших дуетів у Грузії

wdsf_georgia_nikit_pryhodУ Батумі (Грузія) відбулися міжнародні змагання з танцювального спорту серед дорослих та юніорів під егідою World DanceSport Federation (WDSF). Українські дуети були представлені в обох турнірах, і зуміли відзначитися на п’єдесталі пошани навіть по декілька разів.

Із золотом та сріблом повертаються Микита  Нiколайчук та Олександра Гапон з Дніпра. Найкращими вони стали в бальній програмі юніорських змагань, а ось в латині були другими.

Ще один юніорський дует від України Костянтин Дікінштейн і Дарія Козак в рамках WDSF Open Junior I Standard посіли друге місце, а під час змагань на WDSF Open Junior I Latin одесити стали бронзовими призерами.

Серед дорослих ми були представлені парою з Дніпра – Андрій Нікітченко та Злата Приходько. У категорії змагань World Open, в якій проходила латинська програма, наш дует увійшов до топ-10 серед півсотні дуетів з 15 країн. Стандарт проходив як «опен», і тут українцям вдалося піднятися на другу сходинку.

Раніше ми писали про успіх українського молодіжного дуету, який увійшов до топ-10 континенту з 10 танців.