Позаду вже три етапи КУ з дартсу: проміжні переможці

darts_cup_of_ukr_2016_3rd_roundДнями в Чернівцях пройшов третій етап Кубку України-2016 з дартсу. Нагороди розігрувалися в двох дисциплінах – 501 DO і Крікет.

В чоловічому турнірі «501 DO» перемога дісталася Андрієві Васюрі з Кривого Рогу. У фіналі він здолав представника Черкас Дениса Марченка – 5:3. У «бронзовому» двобої сильнішим виявився ще один спортсмен з Кривого Рогу Василь Шинкаренко (4:0 проти Вадима Ледєньова з Києва). У жіночій частині змагань в цій дисципліні звитягу здобула киянка Тетяна Редзюк. З рахунком 5:2 вона здолала Ганну Чумак з Маріуполя. У матчі за 3-є місце Віталіна Моісеєнко з Черкас була вправнішою за Ольгу Грушовець з Маріуполя.

До речі, Тетяна Редзюк стала єдиною спортсменкою, включно з чоловіками, хто підкорив обидві дисципліни. У жіночому фіналі «Крікету» бій киянці дала Віталіна Моісеєнко, однак Редзюк була сильнішою (5:4). Срібна призерка в «501 DO» Ганна Чумак у «Крікеті» відзначилася на третьому рядку, здолавши в боротьбі за бронзу Наталю Ледєньову з Києва (4:2). У чоловіків взагалі весь пєдестал пошани окупували столичні атлети. Золото розіграли Артем Усик і Денис Григоренко, де кращим був перший (5:3). А за третє місце бій вели Вадим Ледєньов та Андрій Бадира (Луцьк). І на цей раз Вадим не втратив свого шансу, зумів дожати опонента (4:3).

Нагадаємо, наприкінці травня в Черкасах відбувся 2-й етап Кубку України з дартсу в «501 DO». Тоді найкращими були Віталіна Моісеєнко та Артем Усик. К слову, на першому етапі КУ Віталіна виграла і «501 DO», і «Крікет», а у чоловіків переможцями стали Василь Шинкаренко (Крікет) та Владислав Омельченко (501 DO).

Раніше ми писали, на початку червня були розіграні нагороди командного Чемпіонату України-2016 з дартсу, де перше місце вибороли представники столиці.