Правила змагань з карате JKS

Повні правила проведення і суддівства змагань з карате JKS у редакції 2010-го року можна переглянути тут.
Метою правил є визначення критеріїв, котрі дозволяють проводити справедливі змагання відповідно до прийнятих стандартів.
karate-jks-seminarПовні правила проведення і суддівства змагань з карате JKS у редакції 2010-го року можна переглянути тут.
Метою правил є визначення критеріїв, котрі дозволяють проводити справедливі змагання відповідно до прийнятих стандартів.
Japan Karate Shoto Federation (JKS) є організацією, визнаною та легалізованою як неприбуткова група, що підтримується членами та ентузіастами з високим рівнем технічної досконалості. JKS впроваджує тренувальні системи для будь-якого віку, незалежно від статі та стану здоров’я, а також технічного рівня. Інструктори JKS постійно працюють над вдосконаленням тренувального процесу та впровадженням нових форм ката. Діяльність організації спрямована на залучення людей до здорового способу життя і залучення суспільства, в якому ми живемо, в подальший розвиток та вивчення бойових мистецтв. При збереженні традиційної спрямованості східних бойових мистецтв, тренувальні та спортивні методи JKS розраховані на успішне застосування в 21 столітті.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *