Прес-конференція за участі героїв ІХ Всесвітніх ігор

world-games-gracias-3Прес-анонс

9 серпня 2013 року о 10:00 у конференц-залі Міністерства молоді та спорту України (м. Київ, вул. Еспланадна, 42, ІІ поверх) відбудеться прес-конференція, присвячена успішному виступу збірної України на IX Всесвітніх іграх, що проходили з 25 липня до 4 серпня 2013 року в місті Калі, Колумбія.

Всесвітні ігри – це міжнародні комплексні змагання з найбільш рейтингових неолімпійських видів спорту, які часто називають «олімпіадою неолімпійців». Цього року було розіграно 194 комплекти медалей, за які боролися чотири з половиною тисячі спортсменів з більш як ста країн світу.

Наша збірна гідно представила український спорт, посівши підсумкове 7-ме загальнокомандне місце. Українці здобули 30 медалей – 9 золотих, 11 срібних і 10 бронзових –у таких видах спорту: сумо, пауерліфтинг, художня гімнастика, ушу, спортивна акробатика, джиу-джитсу, боулінг, плавання в ластах, стрибки на акробатичній доріжці, спортивне орієнтування, каное-марафон.

До участі у прес-конференції запрошені:

  • міністр молоді та спорту України Равіль Сафіуллін;
  • президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк;
  • триразова чемпіонка Всесвітніх ігор, абсолютна чемпіонка світу з пауерліфтингу Лариса Соловйова;
  • чемпіон ІХ Всесвітніх ігор, дворазовий чемпіон Європи з джиу-джитсу Іван Настенко;
  • чемпіонка і дворазова срібна призерка ІХ Всесвітніх ігор з художньої гімнастики Ганна Різатдінова;
  • срібні призерки ІХ Всесвітніх ігор, абсолютні чемпіонки світу зі спортивної акробатики, Анастасія Мельниченко і Катерина Ситникова;
  • дворазова бронзова призерка ІХ Всесвітніх ігор з художньої гімнастики Аліна Максименко.

Окрім спілкування із журналістами, буде і урочиста частина заходу: Ганні Різатдіновій, Аліні Максименко та Івану Настенку вручать посвідчення Заслужених майстрів спорту України, а Віктор Малютенко, президент Асоціації джиу-джитсу України і тренер Івана Настенка, отримає звання Заслуженого тренера України.

Акредитація та додаткова інформація для ЗМІ за телефоном: (063) 937 52 79.

{social}

{iarelatednews articleid=»1605″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *