Презентовано креативні медалі Всесвітніх ігор з єдиноборств

world-combat-games-medalsУ російському Санкт-Петербурзі тривають останні приготування до Всесвітніх ігор з єдиноборств (SportAccord World Combat Games), які пройдуть у місті на Неві 18-26-го жовтня.

Напередодні оргкомітет презентував медалі, якими будуть нагороджені переможці та призери Ігор у 15-ти видах спорту. Загалом упродовж девяти днів змагань буде розіграно 135 комплектів нагород.

Автори макету креативно підійшли до завдання і створили унікальні медалі, які, стверджують спортсмени, ні в чому не поступаються олімпійським нагородам. Виготовлені вони з латуні з додаванням бронзи, срібла і античного золота. Діаметр – 90 мм, без урахування перехідника, на який буде кріпитися стрічка, товщина – 6 мм. Більший розмір нагород був тільки на Олімпійських іграх у Ванкувері (100 мм) і Турині (107 мм).

«Медалі досить важкі і одягти їх на шию під силу тільки представникам єдиноборств», – пожартував на презентації керівник Дирекції Всесвітніх ігор з єдиноборств 2013 Павло Журавльов.

За словами Тетяни Демидової , представника компанії «Соло-спорт», яка займалася дизайном і виготовленням медалей, вони повністю відповідають тематиці єдиноборств і бойових мистецтв: «Тут підкреслюються основні напрямки спортивних дисциплін, що представлені на змаганнях».

Павло Журавльов додав, що нагороди вийшли складними та інформативними: «Якщо уважно розглядати медаль, то можна дізнатися все про Всесвітні ігри з єдиноборств. Ми поєднали види міста, піктограми спортивних дисциплін, а також логотипи міжнародних федерацій – весь інформаційний кістяк цієї події».

На ІІ Всесвітніх іграх з єдиноборств (перші пройшли у Китаї у 2010-му році) зберуться найкращі бійці світу, які представлять як олімпійські, так і неолімпійські види спорту. За Україну виступатимуть 54 спортсмена, котрі здобули ліцензії у 12-ти видах спорту: сумо, самбо, ушу, панкратіоні, кікбоксингу, таїландському боксі Муей-Тай, фехтуванні, боротьбі на поясах Алиш, джиу-джитсу, карате, класичному боксі і французькому боксі сават. 

{social}

{iarelatednews articleid=»1635,1549,1413″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *