Президент IWGA Хосе Перурена: «Наші види спорту мають бути на такому ж самому рівні, як і олімпійські»

logo-wroclaw-hostУ Вроцлаві (Польща) відбулась зустріч представників оргкомітету Всесвітніх ігор 2017 з новим  президентом Міжнародної асоціації всесвітніх ігор (IWGA) Хосе Перуреною. 

Пан Перурена висловив свої очікування щодо проведення 10-го мультиспортивного заходу.
«Ми повинні провести, без перебільшення, найкращі Ігри за всі часи.»

Також він зробив важливу заяву про співпрацю IWGA з Міжнародним олімпійським комітетом.
Робоча група з розробки стратегії розвитку спорту (Olympic Agenda 2020) на чолі з членом МОК Семом Рамсемі, рекомендували МОК та Міжнародній асоціації Всесвітніх ігор  «…тісно співпрацювати щодо формування програм Олімпійських ігор та виваженої оцінки нових видів спорту».

Хосе Перурена, який є членом цієї ж робочої групи МОК, висловив свою упевненість в тому, що ця рекомендація буде схвалена в ході грудневої сесії МОК в Монако.
Він також чітко визначив свої конкретні вимоги до Всесвітніх ігор 2017, які плануються проводитись в Польщі 3-13 серпня 2017 року: «Наші федерації-члени повинні виставити своїх найкращих спортсменів. Ми хочемо показати, що наші види спорту на тому ж рівні, що і олімпійські».
Член МОК Хосе Перурена також додав: «Ми тісно співпрацюємо з міською владою Вроцлава, прагнучи реалізувати грандіозні Ігри з точки зору організації та місця проведення змагань».
Заступник міського голови Вроцлава Войцех Адамські підтримав ці наміри. «Ми проведемо найкращі Всесвітні ігри за всі часи. Після наполегливої праці ми можемо впевнено сказати, що Організаційний комітет, IWGA та міжнародні федерації діють як одна команда. Ми рухаємося в правильному напрямку», – підвів він підсумок після двох днів зустрічей з членами ради IWGA та організаторами Ігор.

{social} 

{iarelatednews articleid=»1854,1610,1608,1605″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *