Президент Міжнародної федерації пауерліфтингу відвідає чемпіонат України

powerlifting-Andriy-NanyevУ п’ятницю, 22-го лютого, у Полтаві розпочнеться чемпіонат України з пауерліфтингу серед чоловіків і жінок. На змаганнях ми не побачимо усіх найсильніших: спортсмени, які отримали ліцензії на Всесвітні ігри у Колумбії, мають право не виступати на національній першості, щоб натомість якомога краще підготуватися до головного старту чотириріччя.

На World Games наші пауерліфтери вибороли максимально можливу кількість ліцензій. На помості у Калі за нагороди змагатимуться 15 українців: Ахмаметєва Тетяна, Бєлій Сергій, Бирук Єлизавета, Буланий Михайло, Дерев’янко Анастасія, Довганюк Вадим, Карпов Валерій, Козлова Олена, Наньєв Андрій, Оробець Інна, Применчук Тетяна, Рисєв Володимир, Свистунов Володимир, Соловйова Лариса, Тесцов Віктор. Змагання з пауерліфтингу розпочнуться на п’ятий день Всесвітніх ігор, 30-го липня.

Так як за результатами чемпіонату України буде сформовано склад національної збірної для участі в чемпіонаті світу, що пройде восени у Норвегії, учасники World Games до складу команди можуть не потрапити. Втім, як відзначають фахівці, повноцінно підготуватися до двох значних стартів за такий короткий час практично нереально.

Що ж до чемпіонату України, то на запрошення президента ФПУ Сіражутдіна Базаєва його відвідає президент Міжнародної федерації пауерліфтингу (IPF) Гастон Параж (Люксембург).

«Містер Параж запрошений з метою зміцнити мир, дружбу і налагодити нормальне співробітництво, – розповів Сіражутдін Гаджирамазанович в коментарі порталу ironworld.ru. – До того ж залишилися ще деякі питання, які потрібно обговорити в присутності попереднього керівництва ФПУ. Ще однією ціллю візиту президента IPF стане відвідування майданчиків, які у перспективі можуть прийняти чемпіонату світу з пауерліфтингу. У нас є думки провести ЧС в Києві. Тож візит містера Паража буде більш діловим, ніж гостьовим».

{social}

{iarelatednews articleid=»1385,1315″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *