«Prime Yalta Rally»: інтрига в чемпіонаті зберігається

autosport-Yalta-Rally-2012Переконливу перемогу на четвертому етапі чемпіонату України з ралі «Prime Yalta Rally» здобув Юрій Протасов. Киянин, який більше року не виступав на національних змаганнях, захопивши лідерство вже після двох стартових коротких відрізків вулицями Ялти, надалі нарощував перевагу і з найкращим часом подолав 250 «бойових» кілометри. Не завадили Протасову перемогти і проблеми у заключний день гонки, коли на одному зі спецвідрізків він поступився найкращому результату двома хвилинами, – напрацьованого раніше гандикапу вистачило.

Уболівальники з нетерпінням очікували цікавої розв’язки у боротьбі за друге місце між Валерієм Горбанем і Юрієм Кочмарем. Але закінчилася ця «дуель» достроково, на останньому допі. Обидва екіпажі змушені були зійти з ралі: у Горбаня виникли проблеми з коробкою передач, а Кочмар, як повідомляє rally.in.ua, пробив кілька коліс і не зміг доїхати через відсутність «запаски».

Асфальтні дороги «Прайм Ялта Ралі» цього року виявилися «непрохідними» для більшості лідерів чемпіонату, які з різних причин один за одним вибували з гонки. Відтак на подіум етапу піднялися пілоти, які раніше там не бували. Другим в абсолютному заліку став Микола Чмих, а третім, що зовсім несподівано, – Олексій Панов на моноприводній машині.

Таким чином перед заключним етапом чемпіонату України ситуація з переможцем та призерами зовсім не прояснилася, адже фаворити до фінішу не доїхали. Зараз лідирує Олександр Салюк-молодший (104 очка), другим йде Валерій Горбань (95), третім – Антон Кузьменко (94). Усе вирішиться 7-го жовтня, коли у Херсоні фінішує ралі «Чумацький шлях».

{social}

{iarelatednews articleid=»1235″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *