Prime Yalta Rally: наш коефіцієнт подвоєно

altЗусилля організаторів Prime Yalta Rally, що пройшло у червні в якості одного з етапів Інтерконтинентальної ралійної першості IRC, не залишилися непоміченими.
Рішенням ралійного комітету FIA ялтинській гонці вперше в її новітній історії привласнено коефіцієнт 10. Про це повідомив президент Автомобільної федерації України Євген Червоненко з посиланням на Георгія Янакієва, що виконував на Prime Yalta Rally функції спостерігача FIA. 
Ухвалення такого рішення, безсумнівно, свідчить про те, що рівень організації кримської гонки визнаний європейськими спостерігачами дуже високим, а досвід, напрацьований організаторами за останні роки – цілком достатнім для здійснення нових кроків наверх.
Що означає для найбільш розкрученої української гонки підвищення коефіцієнта? Насамперед те, що кримське ралі, отримавши коефіцієнт 10, може тепер входити не тільки в залік Кубку Східної Європи, як це було в попередні роки, а й у більш престижний залік чемпіонату Європи. Нагадаємо, що для того, аби претендувати на потрапляння до календаря чемпіонату світу WRC, будь-яке ралі має отримати коефіцієнт 20.
Безумовно, в даний момент європейські та світові календарі на 2012 рік перебувають тільки в стадії проектування. Однак, чисто теоретично, Prime Yalta Rally має всі шанси опинитися як в календарі серії IRC, так і в обоймі чемпіонату Європи.
{social}
{iarelatednews articleid=»684,591,569,533,451,439″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *