PRO BOXING SHOW-2016

pro_boxing_show_2016Рівно через місяць під егідою Ліги професіонального боксу України в Києві відбудеться масштабна подія – PRO Boxing Show-2016. Під час вечора боксу від однієї з провідних промоутерських компаній України «Union Boxing Promotion» пройдуть три чемпіонські титульні поєдинки та низка яскравих рейтингових боїв.

Відзначимо, топові бійці компанії «UBP» відстоюватимуть чемпіонські пояси Всесвітньої боксерської Асоціації – WBA Continental.

Вперше свій чемпіонський пояс захищатиме Олександр Єгоров (16-1-1, 8КО), який здобув його в нещодавньому поєдинку проти білоруса Андрія Ісаєва, перемігши одноголосним рішенням суддів. Суперником Єгорова стане 32-річний представник Іспанії Давид Санчес. На профіринзі іспанець провів 17 поєдинків, в яких здобув 12 перемог, з яких сім дострокових. 

Також втретє поспіль чемпіонський пояс WBA Continental відстоюватиме найбільш титулований боєць «UBP» – Олег Єфимович (28-2-0, 15КО). Його опонентом буде досвідчений боксер з Чехії Мартін Парлагі. На професійному ринзі 28-річний чех провів 22 поєдинки, в яких здобув 20 перемог, з них 11 дострокових. За цей час став чемпіоном Чехії серед професіоналів та здобув пояс чемпіона за версією UBO. Окрім того, за плечима Мартіна не менш яскрава кар’єра любителя. На аматорському ринзі Парлагі провів 220 поєдинків і був лідером Національної збірної Чехії. 

В головному поєдинку вечора Артем Далакян (13-0, 9КО), дуже технічний і перспективний боксер Union Boxing Promotion, проведе четвертий захист чемпіонського поясу і на цей раз проти угорця Джозефа Айтая. В активі боксера з Угорщини 22 поєдинки, в яких здобуто 18 перемог, з них 11 закінчив достроково. В нинішньому році Айтай вже проводив чемпіонський поєдинок проти дворазового Олімпійського чемпіона Зоу Шимінь, якому поступився  рішенням суддів.  

Окрім того, у програмі боксерського вечора заплановані захопливі рейтингові бої за участі Олександра Грищука, Ігоря Магуріна, Богдана Онищенко, Ігоря Кудрицького і не тільки.

PRO BOXING SHOW-2016

Дата: 6 листопада 2016 року

Місце проведення: конгресно-виставковий центр «Парковий» (м. Київ, вул. Паркова дорога, 16а)

Початок: 19:00

Трансляція: прямий ефір на телеканалі XSport.

Прес-служба Спортивного комітету України

Мартін Парлагі — суперника Олег Єфимовича

pro_boxing_show_2016_parlagi

Джозеф Айтай — опонент Артема Далакяна

pro_boxing_show_2016_aytay

Давид Санчес — супротивник Олександра Єгорова

pro_boxing_show_2016_sanchez

 

pro_boxing_show_2016_banner

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *