Проведено першість України з альпінізму у класі малих гір

altУ Криму завершився чемпіонат України з альпінізму у класі малих гір. Згідно регламенту кожна команда (2 людини) робить три сходження за обмежений час (4 дні). Вибір маршрутів сходжень, стиль їх проходження і відновлення між сходженнями визначається командою самостійно.
Перед сходженнями проводиться «школа» – змагання з техніки лазіння і страховки, які є найбільш видовищними з точки зору глядачів.
За результатами «школи» (сума балів, набраних кожним учасником команди на двох етапах) встановлюється черговість вибору командами маршрутів першого сходження. Команда, що набрала найбільшу кількість балів, вибирає маршрут першою.
На змагання зареєструвалося 7 команд, повідомляє alpine.in.ua. У перший день пройшов перший етап школи «індивідуальне лазіння на скелях». Непросту трасу, підготовлену Михайлом Ситником, змогли пройти за встановлений час (15 хвилин) тільки 2 учасники – Шимко Микола з Сум (11 хв. 28 с) й Олена Бабіна з команди Севастополь-2 (14 хв. 37 с).
Наступного дня на другому етапі школи – «зв’язки» – лідерами стали сумчани Микола Шимко та Володимир Рошко. Вони – єдина зв’язка, яка змогла вписатися у встановлений на проходження час 45 хвилин. Сумчани пройшли трасу за 43:06.
Другий результат показали одесити Олександр Лавриненко та Максим Перевалов, третій – Анатолій Геніуш та Олена Бабіна з Севастополя.
Але головним у плані підсумкового розташування учасників у таблиці першості є етап «сходження». Тут найкраще проявила себе одеська команда Олександра Лавриненка і Максима Первалова, яка обрала маршрути із найвищим рейтингом складності. Як результат – підсумкова перемога в чемпіонаті. Друге місце посіли Микола Шимко і Володимир Рошко, третє – Андрій Дзюня та Олексій Ковальов.
{social}
{iarelatednews articleid=»570,550,520,456″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *