Приємна сенсація від українців на італійському GT Cup

autosport-ferrari-Kruglyk-Cyplakov-1Пілоти команди «Ferrari Team Ukraine» Андрій Круглик і Руслан Циплаков з перемоги дебютували в італійському чемпіонаті GT (Гран Туризмо – якщо коротко, змагання на швидкісних автомобілях, що пристосовані як для змагань на треку, так і для комфортної їзди дорогами загального користування). Гонка в Австрії, яку наші спортсмени спершу розглядали як тренувальну перед черговим етапом Ferrari Challenge, принесла усім вітчизняним любителям автоспорту приємний сюрприз.

Вже в першому гоночному заїзді екіпаж Андрія Круглика і Руслана Циплакова (пілоти змінювали один одного по ходу довгої дистанції на витривалість) посів перше місце у класі GT Cup, виступивши на своєму боліді Ferrari 458 Challenge, який зовсім не підготовлений для такого виду перегонів. На синьо-жовтому авто був відсутній задній спойлер, який давав переваги суперникам в поворотах. Крім того, шинний спонсор чемпіонату не встиг вчасно підготувати шини для нашої команди, через що на автомобіль довелося встановити вужчі колеса.

«Ми виїхали на гонку на автомобілі, підготовленому для Ferrari Challenge, тоді як у суперників були машини, повністю «заточені» під GT. Але це нас не збентежило. Навіть на «велосипедних» колесах ми змогли показати, що в Україні є гідні пілоти», – сказав багаторазовий чемпіон України та переможець міжнародних змагань Андрій Круглик.

Всупереч усім складнощам з технічною підготовкою боліду, українські пілоти залишили позаду суперників на Porsche 997 і навіть на повноприводних Lamborghini Gallardo. Цей приголомшливий успіх дозволив нашій команді взяти перше командне місце. Результати першого дня заїздів не запаморочили голів наших гонщиків, спортсмени не зупинилися купатися в променях слави і в другому заїзді посіли третє місце у своєму класі. У підсумку двох гонок – перемога в загальному заліку.

«Наша перемога на такому престижному чемпіонаті, як GT Italia, що за кількістю і рівнем підготовки пілотів з різних країн можна назвати європейською першістю, виявилася для усіх несподіваною, тому удвічі приємною. Участь в чемпіонаті такого рівня – це безцінний змагальний досвід, який не отримаєш на тренуванні. Тому ми плануємо і далі виступати в чемпіонаті GT Italia, якщо тільки він не перетинатиметься з Ferrari Challenge», – відзначив Руслан Циплаков.

{social}

{iarelatednews articleid=»1217,1100″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *