Призери ЧУ-2016 з шашок-100 в класиці, бліці та швидкій грі

 draughts-100_ukrchamp-2016Напередодні новорічно-різдвяних свят Полтава приймала фінал національної першості 2016 року зі стоклітинних шашок серед чоловіків та жінок у трьох видах – класичній, швидкій і блискавичній грі.  

Чемпіонами класичної програми стали Юрій Анікєєв (19 очок) та Вікторія Мотрічко (14 пунктів). Вони на два бали випередили срібних призерів Артема Іванова і Людмилу Литвиненко. Третім у чоловіків з 14 очками фінішував Василь Пікіняр, тоді як у жінок лише один бал відділив срібло від бронзи, яку виборола Лідія Олєксєєнко.

У блискавичній грі також переможцями були Анікєєв з Мотричко, з 16 і 12 очками відповідно. Артем Іванов здобув другу срібну нагороду на цьому турнірі, тільки одним пунктом поступившись лідеру. На другу сходинку в жінок піднялася видатна Ольга Балтажи, яка на одне очко випередила володарку бронзи в бліці Людмилу Литвиненко (10 і 9 очок відповідно). У чоловіків третім був Юрій Бобков (13 балів).

Турнір зі швидких шашок-100 виявися вдалим для Артема Іванова. На один пункт йому вдалося обійти свого головного опонента Юрія Анікєєва, який став у підсумку другим. Юрій Бобков знову замкнув трійку призерів (13 очок). У жінок перші два місця, як і в блискавичній програмі, посіли Вікторія Мотрічко з Ольгою Балтажі, на рахунку яких 13 і 10 балів. А ось на третє місце піднялася Тетяна Зайцева, в якої 9 пунктів.

Раніше ми повідомляли про результати Чемпіонату України з шашок-64.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *