Львівська «Енергія» — володар Кубка України з футзалу

footzalПеремогою львівської «Енергії» завершився 3-го червня у Івано-Франківську фінал Кубку України з футзалу. Львів’яни зустрічалися із своїм головним суперником з  Екстра-Ліги –  харківським «Локомотивом», це вже була п’ята зустріч команд у цьогорічному футзальному сезоні. Кожен матч за їхньої  участі запам’ятовувався глядачам неабиякою напруженістю, інтригою, жорсткими індивідуальними протистояннями, майстерною командною грою та, звичайно ж, фонтаном емоцій, що не завжди йшло на користь грі, однак, безумовно, додавало видовищності. Тому і фінальний поєдинок не став винятком з цього правила. 

Спортсмени та тренери влаштували справжнє свято футзалу. Перша половина зустрічі не принесла очікуваного результату для «Локомотива», натомість львів’янам вдалося відкрити рахунок у зустрічі на 13-й хвилині, хоча, загалом у першому таймі команди виглядали дещо незібрано та навіть розгублено. Однак у другому таймі все змінилося, футболісти активізувались і почали показувати змістовну гру. Львів’яни із самого початку другої половини зустрічі почали активно пресингувати суперника, і результат не забарився – «обрізка» захисників «Локомитава», рахунок зустрічі — 2:0. Після цього наставник харківських «залізничників» бере тайм-аут і випускає п’ятого польового гравця і команда стрімголов мчить у атаку, однак закінчилось це  для них не дуже  вдало — контратака «Енергії», за зрив якої головний суддя показав одному з гравців харківської команди червону картку. Однак гра тривала, і харків’янам, які все ж знову вийшли на майданчик вп’ятьох, все ж вдалося провести один м’яч у ворота суперників за 1,4 секунди до закінчення матчу. Після цього відбувся ще неприємний інцидент і отримання двох червоних карток гравцями, що спровокували його.

Коли пристрасті на майданчику заспокоїлись, всі спокійно дограли час, що залишився і «Енергія» відзначила сезон 2012\2013 золотим дублем.  

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *