Пейнтбол: київський «Халк» знову чемпіон України

hulk_new_2012Завершився черговий Чемпіонат України із спортивного пейнтболу. Цього року, як і в три попередні, перше місце в національній першості посів київський пейнтбольний клуб «Халк», встановивши, таким чином, новий абсолютний рекорд України в цьому виді спорту.   

Друге місце в чемпіонаті належить команді «Київ Експрес», «бронза» ж належить також клубу «Халк», а точніше, другому складу цієї команди. Слід відмітити, що протягом усього турніру вони мали лише одну поразку, — в півфіналі, та й то, від «старшого» складу.  


Крім того, варто відзначити і роботу МАХ (Молодіжної Академії Халк) – на цьогорічному чемпіонаті України четверо її вихованців розділили порівну між собою золоті та бронзові нагороди.

hulk_new_2012_02
Молодіжну Академію, єдину на теренах нашої країни, було створено в січні минулого року на

базі клубу «Халк», для підготовки молодих спортсменів вона використовує виключно власні ресурси і лише за рік своєї роботи, тут підготували пейнтболістів рівня Майстра Спорту та Майстра Спорту Міжнародного Класу. Більше того, двоє учасників МАХ в сезоні 2012 грають у складі команди на Чемпіонаті Європи «Міленіум».

Нагадуємо, що наприкінці червня в Лондоні пройде третій етап ЧЄ із пейнтболу, який стане вирішальним для нашої команди на європейській арені. Тож бажаємо вдалого виступу нашим спортсменам і сподіваємося лише на позитивний результат.

За матеріалами www.hulk-paintball.com

{social}

{iarelatednews articleid=»1140,1118″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *