Ракетомодельний спорт: переможці Кубку ім. Янгеля

rocket_model_ukrteam_2016Нещодавно в Дніпрі пройшли ХХ Міжнародні змагання з ракетомодельного спорту на Кубок імені М. К. Янгеля. Ці змагання є етапом Кубку світу FAI.

Абсолютну перемогу в індивідуальному заліку Кубку імені М. К. Янгеля святкував Кирило Проценко. Окрім того, він став першим у класі S6A (на тривалість польоту зі стрічкою) та посів друге місце в класі S8E/P (тривалість польоту ракетного планеру).

Дворазовим чемпіоном турніру 2016 року є Сергій Труш. Він виграв клас S4A (планери з прискорювачем на тривалість польоту) та S7 (копії ракет на реалізм польоту).

Змагання на тривалість польоту ракет з ротором (S9A) залишив за собою Єлизар Сабаченко. Андрій Бакеренков та Олександр Костиря відзначилися у вимірюванні висоти польоту ракети (класи S1A і S1B). А у S8E/P переміг Олександр Синелиций.

За підсумками турніру тренерський штаб збірної України визначив склад команди на прийдешній Чемпіонат світу з ракетомодельного спору, який 23-28 серпня прийматиме Львів. Загалом на домашньому світовому форумі з ракетомодельного спорту виступить 28 спортсменів.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *