Результати першого етапу ЧУ-2017 з трекових гонок

 autosport_ukrchamp-2017_trek_1st_stageНещодавно у Рівному стартував командний Чемпіонат України з трекових гонок «Автоспідвей-2017», який в цьому році отримав статус «офіційного» і був включений до календаря національної Автомобільної Федерації України (FAU).

Перемогу на першому етапі ЧУ, набравши 20 залікових очок, виборола команда-господар «Автоград». Дебют колективу «Черкаси» виявився напрочуд вдалим – друга позиція з 18 балами. До трійки призерів увійшла ще одна місцева команда «Автолюкс», в якої 16 пунктів.

Вже незабаром – 17 квітня – на рівненському мототреку відбудуться наступні змагання з трекових гонок, але в рамках цієї події спортсмени змагатимуться в особистому заліку І етапу Чемпіонату України.

Що ж до командної національної першості, то другий етап запланований на 9 травня на київському мототреку спорткомплексу «Чайка».

Раніше ми писали про переможців першого етапу національної серії з джип-спринту «Ukrainian Raid-Series». Цей старт ознаменував повернення ралі-рейдових гонок, які в Україні не проводилися майже чотири роки.

Довідка. Трекові або «іподромні» гонки – видовищна дисципліна, в якій учасники виступають на короткій овальної доріжці, змагаючись один з одним в серії заїздів, де кожен пілот зустрічається з кожним по кілька разів. Переможець визначається за сумою результатів декількох міні-гонок, а тому у пілотів є можливість вести не тільки очну боротьбу на дистанції, але і використовувати стратегічні «маневри» в різних стартах. Розрізняють «літній» трек, який проводиться на гравійній доріжці, і «зимовий», для якого використовують засніжене чи навіть покриття з льоду.

Прес-служба Спортивного комету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *