Рівненські юнаки – найкращі на чемпіонаті України з го

go-champ-ukr-youthУ Рівному пройшов юнацький чемпіонат України з го. П’ятнадцятеро юнаків і дівчат боролися за призові місця. Боротьба підчас була дуже напруженою, а деякі партії завершувались і несподіваними результатами. На чемпіонаті панувала доброзичлива приємна атмосфера. Цікаво було спостерігати за перебігом подій на кожній дошці.

Гра го вимагає від учасників зібраності, цілеспрямованості, волі до перемоги, врівноваженості та вміння володіти собою. Адже саме завдяки цим позитивним якостям можна налаштувати себе на найбільш оптимальний режим використання своїх знань і навичок у грі. Ті, кому вдалось найкраще налаштуватись на гармонійний стан душі та зібрати свою волю і жагу до перемоги в один цілеспрямований порив до найвищих досягнень, показали високі результати.

Найкраще виступили господарі змагань, рівненські юнаки. Так, чемпіоном України в категорії до 16 років став Олександр Єрошкін, друге місце дісталося Валерію Крушельницькому, а третє посів Андрій Пилипчук. Також було проведено нагородження і в різних номінаціях. Найкращою серед дівчат була Христина Колос, яка отримала відповідний сертифікат від Української федерації го. Сертифікат за чотири виграні партії з шести отримали Максим Лепський та Павло Тимофієнко. Більшість нагороджених є учнями Школи інтелектуальних ігор Рівненського міського Палацу дітей та молоді. А взагалі, можна сказати, виграли в чемпіонаті всі учасники, адже кожен з них отримав величезний досвід та зробив ще один суттєвий крок до пізнання таємниць цієї чарівної гри.

Батьки теж раді такому захопленню своїх дітей. Адже японські вчені провели дослідження впливу різних інтелектуальних ігор на розвиток головного мозку людей і дійшли висновку, що всі вони суттєво впливають на розвиток лівої, логічної півкулі головного мозку і лише гра го рівномірно розвиває як ліву, так і праву півкулі.

{social}

{iarelatednews articleid=»1222,1092,948″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *