Роликовий спорт: популяризація в дії

roller-sport-veseli-starty-2013Ролики – це не тільки весела розвага, але й 3-4 дисципліни серйозного виду спорту. Перефразовуючи популярну колись гумореску, ми не жартуємо – роликовий спорт нині стрімко набирає популярності у світі. Це підтвердили, приміром, і Всесвітні ігри, котрі нещодавно завершилися у Колумбії. Там змагання роллерів – і хокеїстів, і бігунів, і фігуристів – збирали чи не найбільш чисельну глядацьку аудиторію.

Якщо порівнювати з країнами Америки чи Західної Європи, Україна у розвитку цього виду спорту досить серйозно відстає. Втім, у тому, щоб «наздогнати і перегнати» немає нічого неможливого – потрібен грамотний підхід до популяризації роликів саме як серйозного виду спорту, котрий, до речі, був одним із претендентів на включення до програми Олімпійських ігор-2020.

Цього року уже втретє у самому серці столиці, на вулиці Хрещатик, з нагоди святкування Дня Незалежності України, відбувся ІІІ Київський спортивний фестиваль «Веселі старти на роликах».  Усі охочі могли не тільки побачити змагання з різних дисциплін, але й самі спробувати стати на ролики – адже був організований безкоштовний прокат ковзанів.

В межах заходу організатори провели змагання «М’яч у ворота», «Верткий м’яч з ключкою», «U-Jump» з екстремального катання на роликах у стилі фріскейт, «Слалом», «Спортивна родина на роликах». Участь у них взяли люди абсолютно різного віку, а наймолодшому з учасників виповнилося лише два з половиною роки. Переможці та призери були нагороджені дипломами і цінними подарунками.

Що стосується офіційних турнірів, то цього року ми маємо перші насправді солідні результати на міжнародній арені: Олександр Симоненко став бронзовим призером Кубку Європи, а на Кубку СНД українська команда виборола 21 медаль. На черзі у наших спортсменів Кубок Європи в Угорщині, Мінський та Берлінський марафони.

{social}

{iarelatednews articleid=»1506″} 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *