Роман Гербей і Віра Бондарева виграли бронзу Кубку світу у програмі 10 танців

altТанцювальний дует з Южноукраїнська Роман Гербей і Віра Бондарева посіли третє місце у змаганнях любителів на Кубок світу з десяти танців. У фіналі українці чудово відпрацювали латиноамериканську програму, в усіх п’яти танцях якої стали другими.
У змаганнях, які проводилися під егідою Міжнародної федерації танцювального спорту (IDSF), взяли участь найкращі танцювальні пари з 24 країн Європи, а також зі США, Канади та Японії. 
Перше місце за сумою очок дісталося росіянам Юрію Сімачову й Анастасії Клокотовій. Переможці тогорічного Кубку Європи і тут виявилися неперевершеними, особливо у категорії латина, де виграли усі танці. Другими стали угорці Ласло Чаба й Анні Мікеш, які у світовому рейтингу є фаворитами в категорії стандартних танців. 
Успіх української пари Роман Гербей-Віра Бондарева, можна сказати, став несподіванкою. Їм вдалося випередити такі сильні танцювальні пари, як Яак Вайномаа-Таїна Савікуркі (Фінляндія), Стеффен Цоглер-Сандра Коперскі (Німеччина) та Алон Гілін-Анастасія Трутнева (Канада).
{social}
{iarelatednews articleid=»600,582,534,481,480,416,397″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *