Роман Морозов — срібний призер ЧЄ з мотокросу

morozov_newЧемпіонат Європи з Мотокросу 2012 в класі EMX Open завершено. Наш Роман Морозов посів у загальному заліку друге місце, поступившись 35 очками своєму основному конкуренту білорусу Євгену Тилецькому, з яким наш гонщик вів затяту боротьбу протягом усього чемпіонату, «бронзу» на чемпіонаті здобув росіянин Артем Саділов.

Дев’ятий етап чемпіонату, що було заплановано провести у м. Кишенеу (Молдова) не відбувся, і таким чином, «де факто» останнім став 8 етап у польському місті Оборніки, де Роман Морозов посів у першому заїзді друге, а другому четверте місце. Переможцем же цього етапу став польський спортсмен Лукаш Лонка.

Загалом, перша п’ятірка загального заліку Чемпіонату Європи з Мотокросу 2012 в класі EMX Open має такий вигляд – Євген Тилецький (Білорусь), Роман Морозов (Україна), Артем Саділов (Росія), Володимир Тарасов (Україна), Юрій Наумчик (Україна). Як бачимо, наші спортсмени виступили більш ніж вдало на континентальній першості, продемонструвавши високий рівень підготовки, сподіваємось в наступному чемпіонаті побачити їх усіх на п’єдесталі пошани.