Роман Морозов у топ-10 на етапі чемпіонату світу з мотокросу

motocross-mx3-senkviceУ сьомому етапі чемпіонату світу з мотокросу у класі МХ3 узяли участь одразу два українських гонщика: у словацькому Сенквіце їхали стабільний учасник нинішньої першості Микола Пащинський і Роман Морозов, котрий нещодавно на другому місці завершив чемпіонат Європи.

Як повідомляє офіційний сайт Миколи Пащинського, в суботу у кваліфікаційній «Групі А» Микола показав 7-й час, а Роман Морозов – 11-й у «Групі В». У першому основному заїзді Пащинський після зіткнення з суперником на першому колі отримав ушкодження мотоцикла (гальмівний диск переднього колеса), що змусило його зійти з дистанції на 3-му колі. Роман Морозов у досить щільній групі спортсменів, яких добре знає по чемпіонатах Європи минулих років, фінішував 11-м.

У другій гонці Пащинський спробував «помиритися» з Фортуною, непогано стартував (сьомим), але від удару об стартовий стовпчик зламав два пальці, через що по ходу заїзду був вимушений поступитися чотирма позиціями і фінішувати одинадцятим. Роман Морозов прийшов до фінішу 13-м, але за підсумками уїк-енду увійшов до топ-10 – 9-те місце. Переможцем став чех Мартін Мічек.

Після семи етапів чемпіонату світу МХ3, за три раунди до фінішу, Микола Пащинський, який пропустив етап у Хорватії, посідає високе 12-те місце в загальному заліку. В активі українського мотокросмена 56 залікових балів. І це при тому, що нинішня кампанія стала для спортсмена невдалою через цілу низку несприятливих обставин і травм. Роман Морозов, для якого словацький старт був першим у сезоні, з вісімнадцятьма очками вийшов на 35-ту позицію. Лідером загального заліку залишається австрієць Маттіас Фолькнер, який набрав 261 очко.

Вже наприкінці цього тижня Пащинський і Морозов будуть у центрі уваги вболівальників і преси на чемпіонаті України з мотокросу серед дорослих, що стартує в Сумах.

{social}

{iarelatednews articleid=»1175″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *