Росіянка Гуніна виграла ЧЄ з шахів серед жінок

chess-women-euro-2012-Gunina-Kosyntseva-Muzychuk-1У Туреччині завершився індивідуальний чемпіонат Європи з шахів серед жінок, в якому взяли участь 103 спортсменки.

Найкраще з українок виступила 22-річна Ганна Музичук, яка посіла третє місце. Щоправда, під час церемонії нагородження над уродженкою Львівщини майорів прапор Словенії – саме за цю країну Ганна, чемпіонка світу серед дівчат-2010, виступає з 2004-го року.

Перед заключним туром змагань Музичук на очко випереджала найближчих суперниць, але в очній зустрічі програла росіянці Валентині Гуніній. Так само, як і Гуніна з Музичук, вісім з половиною очок набрала росіянка Тетяна Косинцева. За додатковими показниками перше місце посіла Гуніна, друге – Косинцева, третє – Музичук.

Новоспечена чемпіонка Європи Влентина Гуніна – 23-річний міжнародний гросмейстер з Мурманська. Не раз перемагала на юнацьких і юніорських чемпіонатах Росії, а торік стала чемпіонкою країни серед дорослих. Також у 2007-му році Валентина виграла чемпіонат світу серед дівчат віком до 18-ти років.

Збірну України в Туреччині представляли семеро шахісток. Катерина Лагно набрала 7,5 очка і посіла підсумкове 7-ме місце. Ганна Ушеніна і Наталія Жукова набрали по 7 балів (відповідно 19-те і 20-те місце), Інна Гапоненко фінішувала 27-ою (6,5 очка), Марія Музичук (рідна сестра Ганни) – 50-ою (5,5 очка), Олена Чередниченко – 72-ою, Олена Мартинкова – 94-ою.

{social}

{iarelatednews articleid=»999,891,870″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *